Beyonce, Christina Aguilera, The Black Eyed Peas, Jennifer Hudson, Smokey Robinson i inne znakomitości już 8 października zagrają w hołdzie Michaelowi Jacksonowi. Koncert ‘Michael Forever: The Tribute Concert’, który odbędzie się na stadionie Millennium w Cardiff (stolicy Walii), będzie transmitowany na Facebooku.

Za oglądanie show na portalu Marka Zuckerberga trzeba będzie jednak zapłacić – bilety na internetową transmisję można już kupić.

Ile to kosztuje? 40 facebookowych kredytków (3,99 dol. w przedsprzedaży) lub 50 facebookowych kredytków (4,99 dol. – w dniu koncertu). Zainteresowanych fanów zapraszamy tu: https://www.facebook.com/M4Trib… .

Fan Page Michaela Jacksona jest obecnie 7. najpopularniejszym fan pagem na Facebooku – z ponad 41 mln. fanów. Na liście Billboard Social 50 Music Chart król popu zajmuje 13. miejsce http://www.billboard.com/charts… .

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

7 Replies to “Koncert w hołdzie Jacksonowi – transmisja na Facebooku

  1. Michael jackson jest był i już na zawsze pozostanie KRÓLEM MUZYKI POP i żaden śmiertelnik tego nigdy nie zmieni, a co do niektórych szczeniackich tekstów to są Ci którzy w życiu nieumieją sobie poradzić ŻAŁOSNE…

  2. Nigdy nikt mu nie dorowna byl wspanialy a KRETYNI ktorzy pisza o pedofili itp to naprade tepe paly jak byscie sie czuli gdyby ktos o was opowaidal podobne zeczy dajcie mu wreszcie spokoj

  3. Ludzie nigdy go nie doceniali i nie rozumieli i dlatego tak strasznie cierpiał,to największy filantrop,miał cudowną osobowość i był bardzo wrażliwym człowiekiem,miał wielkie cele i idee,co poniektórzy nie mają o tym zielonego pojęcia.Ale nie każdy chce ulepszyć świat tak jak On-cudowny Anioł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *