Telewizja na dobre zadomowiła się w sieci. Duże polskie telewizje mają już swoje strony internetowe, na których można obejrzeć pełną ramówkę stacji. Z premierowymi odcinkami seriali włącznie.

Nie ma jednak nic za darmo i polscy nadawcy panoszący się w Internecie za swoje produkcje oglądane na monitorach komputerów chcą pieniędzy. Formy płatności są różne, od dostępu smsowego, poprzez przelewy bankowe, na płatnościach kartami kredytowymi kończąc.

Jeszcze gorąca jest internetowa platforma Telewizji Publicznej http://vod.tvp.pl, która nas akurat przywitała propozycją obejrzenia kultowego serialu “M jak miłość”. Koszt jednego odcinka on-line waha sie od 5 do nieco ponad 6 złotych. W pakiecie jest taniej. 30 odcinków tasiemca to koszt to wydatek zaledwie 45 złotych.

Produkcje stacji TVN można zobaczyć na portalu pod nieskomplikowaną nazwą http://vod.onet.pl/ VoD.onet.pl. Telewizja pana Słoneczko ma serwis Ipla http://www.ipla.pl/ słynący z możliwości obejrzenia wszystkich odcinków “Włatców Móch”. Pozostaje tylko czekać na internetową ekspansję telewizji TRWAM.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “Koniec tradycyjnej telewizji. Przenosi się do Internetu”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *