Macie ochotę na wakacyjny wypad? Nie ma sprawy. Wystarczy, że pokażecie swoje seksowne oblicze w jeansie. Każdy z Was ma szansę wygrać wycieczkę o wartości 4000 złotych lub jeden z kilkudziesięciu voucherów na zakupy w Diverse.

Jak to działa? Patent jest prosty. Wystarczy dodać do aplikacji konkursowej swoje zdjęcie w spodniach jeans i przekonać znajomych, by pomogli zdobyć Wam nagrodę.

Zabawa jest uzupełnieniem seksownej i kontrowersyjnej kampanii marki Diverse promującej jeans – “Front or back… Your choice!”. Główna myśl, która przyświecała projektantom podczas tworzenia kolekcji, to podkreślenie kobiecych kształtów. Spodnie mają uwydatnić krągłości, dlatego idealnie przylegają do ciała, a co za tym idzie, perfekcyjnie eksponują kształty.

Modele jeansów zostały zaprojektowane i uszyte tak, by idealnie podkreślić kobiece atuty. Dobrze dobrany i skrojony materiał, który seksownie opina ciało, eksponuje damskie walory, a odpowiedni fason i długość nogawek sprawiają, że kobieta czuje się w jeansach Diverse jak w drugiej skórze. Bez dwóch zdań.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odwiedzić aplikację konkursową http://apps.facebook.com/front-… i dodać zdjęcie w jeansach. Za inspirację mogą posłużyć zdjęcia z kampanii.

Przypominamy: do zgarnięcia są 2 vouchery na wycieczkę (jeden w kategorii kobiet, drugi w kategorii mężczyzn), każdy o wartości 4000 złotych, a także nagrody pocieszenia w postaci voucherów na zakupy w sklepach Diverse.

Powodzenia! Każdy z nas jest sexy!

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

4 Replies to “(KONKURS) Bądź sexy, wygraj wycieczkę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *