Jest okazja do zgarnięcia książki “Mały Brat” kanadyjskiego pisarza Cory’ego Doctorowa. Wystarczy w kilku zdaniach przekonać organizatorów konkursu, że to właśnie TY powinieneś zostać szczęśliwym posiadaczem “Małego Brata”. Proste?

Gdzie toczy się bitwa o książkę? Dokładnie tu http://www.facebook.com/Maly.Br… . Konkurs wystartował kilkanaście godzin temu, więc spokojnie można jeszcze powalczyć o egzemplarz dla siebie. Chociaż już trochę moli książkowych zgłosiło swój akces.

O czym jest “Mały Brat”? Oto krótki, acz treściwy, opis powieści zaczerpnięty ze strony fanowskiej: “Zamach bombowy w San Francisco wywraca spokojny świat Marcusa do góry nogami. Aresztowany wraz z grupą przyjaciół przez Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego trafia do tajnego więzienia. Gdy w końcu zostaje wypuszczony, odkrywa, że teraz żyje w Państwie policyjnym, a każdy obywatel traktowany jest jak potencjalny terrorysta. Odtąd pragnie tylko jednego – zniszczyć DBW i odnaleźć zaginionego przyjaciela”. Zapowiada się ciekawie.

Szkoda, że organizatorzy nie podali, jak długo potrwa książkowy konkurs. Trzymamy kciuki, aby jeden egzemplarz “Małego Brata” trafił właśnie w Twoje ręce!

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

One Reply to “Konkurs dla moli książkowych!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *