Facebookowa wersja jednego z najlepszych nu metalowych zespołów świata to naprawdę kawał dobrej roboty. Strona fanowska KORNA jest diabelsko multimedialna, wysoce informacyjna i bosko konkursowa.

Zacznę od ostatniego. Na fanstronie http://www.facebook.com/korn zajawiony jest genialny konkurs z Jonathanem Davisem w roli głównej. Zwycięzca może liczyć na to, że frontman zespołu Korn zadzwoni do jego przyjaciela/dziewczyny/kogokolwiek i przeprosi w imieniu winowajcy za jego przewinienia.

Co jeszcze? Dużo najświeższych informacji z drużyny Korna okraszonych zdjęciami z tras koncertowych zespołu. Oprócz tego w głównym menu strony fanowskiej zakładki do okrojonej wersji oficjalnej strony internetowej zespołu, na której można posłuchać numerów z najnowszej płyty i do sklepu z ciuchami KORNA.

Fanpejdż nu metalowego dziecka Jonathana Davisa pewnie najbardziej podnieci i usatysfakcjonuje fanów zespołu ale warto na niego rzucić okiem choćby ze względów estetycznych i technicznych. Multimedialnie i metalowo. Fanów ponad 2,5 miliona. I starczy.

Epilog: Zdziwi Was zapewne gigantyczna liczba zdjęć dzieci na stronie fanowskiej KORNA. To pozostałość po konkursie związanym z premierą ostatniej płyty. Znajdziecie tu tylko zdjęcia trzylatków. Szczegóły tu http://www.facebook.com/photos.…

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “KORN na Facebooku. Więcej niż standard!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *