Łowcy wirtualnych znajomych będą zachwyceni. A to właśnie dlatego, że mogą już legalnie sprawdzić, kto skasował ich ze swojego Facebooka. Pomoże w tym sprytna wtyczka Unfriend Finder, który współpracuje z najpopularniejszymi przeglądarkami.

Wtyczka Unfriend Finder dla przeglądarek

Z którymi konkretnie? O to lista:

  • Firefox,
  • Google
  • Chrome,
  • Opera,
  • Safari
  • Internet Explorer.

Te przeglądarki dogadają się z facebookowym szpiegiem..

Jak działa wtyczka?

Wtyczka nie tylko informuje, który delikwent śmiał skasować nas z Facebooka. Wtyczka zakomunikuje także o tym, kto zdezaktywował swój profil i które zaproszenia czekają na akceptację. Ale to jeszcze nie wszystko. Nakładka da znać, kto odrzucił nasze zaproszenie. Po zainstalowaniu skrypt zagnieździ się na stronie głównej Facebooka w menu “ULUBIONE”.

Co istotne informacja o utracie znajomego pojawi się także w “Powiadomieniach”.

Przypomnijmy, że wtyczka Unfriend Finder to nie jedyny sposób na wytropienie byłych (już) znajomych z Facebooka. W sprawdzeniu, kto skasował nas z listy kontaktów, pomaga także Oś czasu.

Jak szpiegować? Należy przeklikać się do interesującego nas okresu facebookowej aktywności i wyszukać okienko z dodanymi wówczas do listy znajomych osobami. Wyrzucił nas ten osobnik, przy którego imieniu i nazwisku widnieje zachęta ‘Dodaj znajomego’. Jeśli jesteś zainteresowany podobnymi tematami, to serdecznie zapraszamy Ciebie do zapoznania się z innymi rzeczami jak – wtyczka do Facebooka, dzięki której mamy większą kontrolę.