Łowcy wirtualnych znajomych będą zachwyceni. A to właśnie dlatego, że mogą już legalnie sprawdzić, kto skasował ich ze swojego Facebooka. Pomoże w tym sprytny skrypt Unfriend Finder, który współpracuje z najpopularniejszymi przeglądarkami.

Z którymi konkretnie? Firefox, Google Chrome, Opera, Safari i Internet Explorer – te przeglądarki dogadają się z facebookowym szpiegiem. Wtyczkę możecie pobrać tu: http://userscripts.org/scripts/…

Unfriend Finder nie tylko informuje, który delikwent śmiał skasować nas z Facebooka. Wtyczka zakomunikuje także o tym, kto zdezaktywował swój profil i które zaproszenia czekają na akceptację. Ale to jeszcze nie wszystko. Nakładka da znać, kto odrzucił nasze zaproszenie. Po zainstalowaniu skrypt zagnieździ się na stronie głównej Facebooka w menu “ULUBIONE”.

Co istotne informacja o utracie znajomego pojawi się także w “Powiadomieniach”.

Przypomnijmy, że Unfriend Finder to nie jedyny sposób na wytropienie byłych (już) znajomych z Facebooka. W sprawdzeniu, kto skasował nas z listy kontaktów, pomaga także Oś czasu.

Jak szpiegować? Należy przeklikać się do interesującego nas okresu facebookowej aktywności i wyszukać okienko z dodanymi wówczas do listy znajomych osobami. Wyrzucił nas ten osobnik, przy którego imieniu i nazwisku widnieje zachęta ‘Dodaj znajomego’.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

6 Replies to “Kto skasował Cię z Facebooka? Sprawdź!

  1. To opcja dla fejsomaniakow, ktorzy nawet spiac, selekconuja, ktorym statusom dac lajka, a ktorym nie. Chore i zenujace.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *