To oficjalnie potwierdzone – amerykański raper Dwayne Michael Carter Jr. vel Lil Wayne został dziś facebookowym rekordzistą świata. Lil zdobył w ciągu doby rekordową ilość “lajków” – dokładnie 588243. Tyle osób przez 24 godziny polubiło jego post na Facebooku!

To niebywały wyczyn tym bardziej, że pięć godzin wcześniej rekord “lajków” został ustanowiony na stronie fanowskiej ciasteczek Oreo http://www.facebook.com/oreo . W ciągu doby ciasteczkowy post polubiło ponad 114 tys. osób. Niemal natychmiast Lil Wayne rzucił Oreo wyzwanie.

Raper zdobył pięć razy więcej “lajków” niż Oreo. Lil podziękował już na Fejsie http://www.facebook.com/LilWayn… swoim upartym fanom.

Rekordy producenta ciasteczek i amerykańskiego rapera to dobre przykłady świetnie zorganizowanych akcji marketingowych na Facebooku. Takie kampanie pomagają budować świadomość marki. Fajnie, że na FB liczą się nie tylko Michael Jackson, Justin Bieber i Lady Gaga. Swoją drogą ciekawe, kiedy Lil Wayne zdetronizuje na portalu społecznościowym Gagę? Na razie od królowej Facebooka http://www.facebook.com/ladygag… dzieli go ponad 8 milionów “lajków”.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

One Reply to “Lil Wayne pobił na Facebooku Rekord Guinessa!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *