Lewiatan to sieć sklepów spożywczych rozrzuconych po całej Polsce. Sklepy te powstały z inicjatywy polskich hurtowników, którzy chcieli stworzyć konkurencję dla zagranicznych supermarketów. Dzięki połączeniu  rodzimych korzyści i lokalnych relacji Lewiatan stworzył unikalną ofertę produktów, różnorodnych i w korzystnych cenach. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Oferta sklepu Lewiatan

W sklepach Lewiatan można kupić różne produkty, które są niezbędne do codziennego funkcjonowania. Są to produkty spożywcze wysokiej jakości, owoce i warzywa, zawsze świeże i w dobrych cenach. Można tu również zaopatrzyć się w chemię oraz w drobne artykuły AGD.

W Lewiatanie często są różne promocje, przeceny i obniżki. To miejsce, gdzie można zrobić korzystne zakupy, a przy okazji zaoszczędzić parę groszy.

Korzyści z posiadania aplikacji sklepu Lewiatan

AplikacjaMój Lewiatan” to wirtualna karta, na której można zbierać punkty, korzystać ze specjalnych ofert, dzięki którym można zwiększyć liczbę zebranych punktów. Wszystkie te punkty można wymienić na bony, które mają wartość dziesięciu, dwudziestu i pięćdziesięciu złotych. Można nimi zapłacić za zakupy w każdym sklepie Lewiatan, na terenie całego kraju. Posiadanie karty upoważnia do dostępu do elektronicznej wersji swojej karty. Dzięki temu nie trzeba mieć zawsze przy sobie klasycznej, plastikowej karty. Dzięki aplikacji “Mój Lewiatan” ma się także dostęp do aktualnych promocjach, które weryfikowane są na bieżąco, a także do informacji o trwających konkursach i loteriach. Można tutaj także sprawdzić godziny otwarcia wybranego sklepu.

Aplikacja ta pozwala stworzyć także w telefonie swoja listę zakupów, a także zdobyć informacje na temat produktów własnych marki Lewiatan.

Są tu również dodatkowe funkcje, takie jak ustawienia powiadomień, możliwość zmiany sklepu i wiele innych. Dostępne są również przepisy na pyszne dania, do przygotowania których można znaleźć wszystkie produkty w Lewiatanie.

Jak pobrać tę aplikację?

Aplikacja ta dostępna jest na smartfony z systemem Android oraz iOS. Aby pobrać ją na telefon należy otworzyć “Sklep Play” lub App Store i w wyszukiwarce wpisać poszukiwana aplikację. Kiedy już się wyświetli trzeba ją pobrać, a następnie otworzyć.

Otwierając aplikację Lewiatana po raz pierwszy trzeba przypisać do swojego miejsca zamieszkania konkretny sklep. Dzięki temu bieżące informacje o tym lokalu będą się wyświetlały na górnym pasku.

Aplikacja, która oferuje Lewiatan to doskonały sposób, aby być na bieżąco cały czas.

 

Sprawdź również ile kalorii jeść aby przytyć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *