W przeddzień startu Euro 2012 świętujemy Międzynarodowy Dzień Seksu. Użytkownicy Facebooka organizują na portalu wydarzenia związane z orgazmicznym świętem. Szkoda tylko, że tak niewiele osób weźmie udział w tym ważkim, z punktu widzenia demografii, wydarzeniu. Pewnie dlatego, że tego samego dnia wypada Boże Ciało.

Udało nam się odkopać cztery eventy Międzynarodowego Dnia Seksu:

https://www.facebook.com/events…
https://www.facebook.com/events…
https://www.facebook.com/events…
https://www.facebook.com/events…

I tylko jeden słabo rokujący fan page:

https://www.facebook.com/pages/…

Skąd pomysł na intymne święto? “W 2003 Rada Tradycji Unii Europejskiej wyznaczyła datę 7 czerwca jako Międzynarodowy Dzień Seksu. Biorąc pod uwagę fakt, iż w krajach europejskich coraz częściej występuje zbyt niski przyrost naturalny dzień poświęcony seksowi jest jak najbardziej potrzebny” – czytamy na stronie jednego z eventów.

Biorąc pod uwagę kiepski przyrost naturalny warto zaangażować się 7 czerwca w świętowanie.

Kto z Was weźmie udział w niegrzecznym evencie? Ręka w górę!

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

17 Replies to “Nadchodzi Międzynarodowy Dzień Seksu

  1. cholera a moją pewnie znowu głowa będzie bolała. Kupię tabletki zapobiegawczo. Jak można mieć 29 lat i nie móc się kochać z 7 razy w tygodniu. Może jestem złym kochankiem ale lubię długa grę wstępną nie kończę w 15 min, a jak dojdę przed nią to zawsze sprawiam przyjemność taką na jaką sobie zasłużyła by nie była pokrzywdzona. Pozycje są technika też o co kurna jej chodzi pewnie kogoś ma … i wszystko jasne Ale jestem frajer. Dobrze że jest EURO seks nie będzie mi potrzebny no chyba że troszkę się postrzela hehe

  2. d tego idiotycznego libertyńskiego święta dzieci nie przybędzie,jedynie więcej aborcji PO nim będzie.Na pewno wezmą udział Palikoty,Syneszyny,Środy,Kalisze,różowe landrynki,będą dawać wszyskiemu co się napatoczy!!!!!

  3. evencie? od razu widac, ze artykul pisze kundel dorobkiewicz, dla ktorego szczytem dobrego smaku jest stosowamnie jak najwiekszej ilosci obcobrzmiacych slow, bo to takie “nowoczesne”, a poprawnej polszczyzny w stodole nie nauczono…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *