Kilka dni temu donosiliśmy, że jest testowana. Dziś, ku naszej uciesze, okazało się, że już zagościła na profilach. To nowa, facebookowa przeglądarka zdjęć. Ta skopiowana z G+. Prawda, że apetyczna?

Przypomnijmy, że podrasowana przeglądarka (prawie) szczelnie przykrywa stronę profilową Facebooka. Zdjęcia wyświetlane są na czarnym tle, zaś komentarze i “lajki” zostały przeniesione na prawą stronę. Fotografie można oznaczać klikając wyraźny przycisk na dole, który (niestety) pojawia się i znika, w zależności od tego, czy kursor jest na kadrze, czy też obok.

Naszym skromnym zdaniem nowa przeglądarka jest o niebo lepsza od starej. Choć zakładamy, że konserwatywni użytkownicy będą narzekać na zmiany.

Czy fotograficzna rewolucja przypadła Wam do gustu?

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

12 Replies to “Nowa przeglądarka zdjęć oficjalnie odpalona

  1. fb był długo, długo przed nk!!!!!!!!! w Polsce pojawił się może później i był na początkumniej popularny, ale idea nk jest żywcem zerżnięta z fb.. Ludzie.. ;/

  2. Od jakiego NK ? Taki system wyświetlania zdjęć najpierw miało Google+ później od nich NK zerżnęło i FB. Poza tym autor o tym napisał. PS: Ciekawe jest to że wszystkich bolało to że Google+ zerżnęło z FB a kiedy jest sytuacja odwrotna to nikt nie ma nic przeciwko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *