Spragnieni damskich wdzięków użytkownicy Facebooka mogą czuć się usatysfakcjonowani. Rozkręciły się bowiem wybory Miss Social “Playboya”. Użytkowniczki portalu biją się o profesjonalną sesję zdjęciową i spotkanie z założycielem najpopularniejszego magazynu dla panów.

Playboy’s Miss Social to niekończące się wybory najseksowniejszej facebookowiczki. Szkoda tylko, że w konkursie mogą brać udział tylko amerykańskie dziewczyny. Idziemy o zakład, że polskie reprezentantki zdeklasowałyby konkurencję zza oceanu.

Wybory organizowane są co miesiąc (oprócz zimy). Najpiękniejsze dziewczyny wygrywają sesję zdjęciową w kwaterze głównej “Playboya” w Los Angeles. Co istotne Miss Social jest wybierana przez użytkowników Facebooka, którzy logują się w specjalnej aplikacji za pośrednictwem portalu.

Aby zostać jurorem w konkursie należy zarejestrować się tu: http://www.playboymisssocial.co… zaś swój udział w wyborach można zgłosić tu: http://www.playboymisssocial.co…

Szczegółowe informacje na temat plebiscytu znajdziecie z kolei tu: http://www.playboymisssocial.co…

Pod koniec roku najpiękniejsze dziewczyny poszczególnych miesięcy biją się o tytuł Miss Social roku. Poniżej znajdziecie kandydatki do tytułu Miss Social maja.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

14 Replies to “Nowe wybory Miss Social (FOTO)

  1. czy redaktorzy co pisza artykuly mogliby stosowac polski odpowiednik slowa social {EN} => spoleczny; socjalny, towarzyski; gromadny co do lasek kazda bym pobzykal moze bym kazda zapylil 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *