Społecznościowy marketerzy skaczą z radości. Powód? Usługa Facebook Offers, która od dziś jest dostępna dla wszystkich fanstron powyżej 400 fanów. Oferty na Facebooku do świetna okazja do promocji firmy. Wystarczy kilka chwil.

Oferty zostały udostępnione już w kwietniu br., jednak dopiero teraz są dostępne globalnie. Usługa umożliwi fanom korzystanie ze wszelkiego rodzaju talonów, bonów, rabatów, itd.

Oferty mogą być generowane wprost z fan page’a. Pojawią się w strumieniu Aktualności użytkowników, którzy polubili daną fanstronę. Ich globalna dostępność grozi jednak gigantycznym śmietnikiem; moderatorzy, którzy zbyt namiętnie będą korzystać z tej funkcji mogą zostać skazani na społecznościowy niebyt.

Dlaczego? Zmęczeni zbyt intensywną promocją użytkownicy mogą rezygnować z subskrypcji treści lub cofać znaczniki “Lubię to!” dla nachalnych fanstron.

Bo cały patent polega na tym, że Oferty będą wyglądać tak samo, jak zwykłe wpisy. I taki społecznościowy trik może się okazać dla niektórych nie do zaakceptowania.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

5 Replies to “(NOWOŚĆ) Oferty na Facebooku już dostępne

  1. Tam “na psy schodzi”.. Właśnie to będzie fanstrony uczyć szacunku dla “fanów”. Która się nie nauczy, odpadnie. Te, które będą kierować do Ludzi rozsądne oferty, w rozsądnych ilościach, skorzystają. A Ci, którzy chcą tylko narzekać i szydzić, zawsze znajdą powód, choćby w toalecie, do której każdy chadza, a z wiekiem coraz więcej uwagi jej poświęca, i coraz więcej życzeń pod jej adresem wypowiada. Jeśli Życie zmarnuje na ciągłym narzekaniu i wyszydzaniu, to na starość może sie ocknac z jednym, jedynym życzeniem. Żeby dziś się udało, w toalecie.

  2. ^^ skąd wiesz, czego Ludzie na FB szukają? Druga sprawa, to w dwóch wierszach ująć oczekiwania 9ciuset milionów Użytkowników – trzeba mieć tupet;) Ostatnie pytanie: ilu można mieć “prawdziwych przyjaciół”?;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *