Kuba Wojewódzki wrócił na antenę radia Eska Rock. Od poniedziałku pan dziennikarz prowadzi wspólnie z Bartoszem Węglarczykiem (i incydentalnie z Maciejem Stuhrem) audycję “Zwolnienie z WF-u”. Użytkownikom Facebooka nie podoba się nowa formuła audycji.

Przypomnijmy, iż wcześniej Wojewódzki prowadził w Esce Rock “Poranny WF” z Michałem Figurskim. Po 12 czerwca, kiedy to obaj panowie zakpili sobie z Ukrainek, program został zdjęty z anteny a showmani zwolnieni z pracy. Kuba powrócił z nowymi partnerami.

Radiosłuchaczom powakacyjne duety w ogóle się nie podobają, o czym bez ogródek piszą na stronie fanowskiej radia. Najbardziej dostaje się Bartoszowi Węglarczykowi. Oto niektóre komentarze via https://www.facebook.com/eskaro… :

“Kuba – jak zwykle ok, ale Bartosz to bez komentarza… Figurski wróć!”,

“to już sam Wojewódzki mógłby zostać….”,

raczej ROZWOLNIENIE. Niestety Węglarczyk się do tego nie nadaje a i Wojewódzki też stracił pazur i bardzo siłowo. Zmieniam stację bo to jakaś żenada jest”,

“Poziom żenady niezmienny… Eska Rock of do 10.00”,

“Dla mnie poranny WF to jedynie Figurski! A Kuba zawsze był miłym dodatkiem, ale ciągle dodatkiem :-/ Ech jak sobie przypomnę Pana Michała…To były piękne dni!”

Dyrektor, który wywalił Figura z powodu opinii publicznej, zatrudnił faceta, którego słuchacze nie widzą w tym programie i to ma w głębokim poważaniu. Ja czegoś nie rozumiem… Czyli ważne są opinie ludzi, którzy w 95 % ani razu nie sluchali ER, czy opinia Waszych słuchaczy? Czy może pieniądze z ITI, których i tak nie ma?”

I moglibyśmy tak wyliczać bez końca, ale nie będziemy. Bo kochamy Bartosza Węglarczyka. A Wy?

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

2 Replies to “Nowy partner Wojewódzkiego krytykowany na Facebooku. Ostro

  1. figuski wojewódzki węglarczyk są skończeni, nie słucham idiotów którzy mówią do idiotów, wiec nie słucham tego zwolnienia z wf, wole zwolnienie lekarskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *