Polski konkurs z wyskokowymi nagrodami. A wszystko bez wychodzenia z domu. Do 28 lipca każdy z Was ma szansę wygrać aż 5 butelek wysokoprocentowego alkoholu. Zainteresowani? Czytajcie dalej.

Wakacyjny konkurs skierowany jest do wszystkich kreatywnych miłośników dobrej zabawy.

Zabawa jest prosta i polega na kilku prostych krokach: dołączeniu do grona fanów profilu Ambasadorek Bols na Facebooku https://www.facebook.com/ambasa… , przesłaniu pomysłu wakacyjnej imprezy tematycznej z Ambasadorkami poprzez specjalną aplikację https://www.facebook.com/ambasa… oraz zebraniu jak największej ilości głosów pod swoim pomysłem.

Oto pierwsze propozycje:

“Impreza podczas której będą oglądane na wielkich telebimach mecze siatkówki na IO w Londynie. Oczywiście każdy wygrany set i mecz trzeba uczcić we wiadomy sposób!”

“wybijamy trzy szóstki, by dostać się do nieco kiczowato przystrojonego salonu. panowie w garniturach, panie stylizowane na mię. w tle muzyka filmowa, kiedy to goście grają w pokera i oglądają film tarantino. Na kolację ćwierćfunciak z serem i kieliszeczek!”

“wszyscy jesteśmy przebrani za damy lub rycerzy. przebywamy w zamku, w którym panuje jednocześnie mrok jak i dobra zabawa w typowo średniowiecznym stylu. nie można też zapomnieć o tańcach i pojedynkach o serce ukochanej kobiety.”

W konkursie przewidziano aż 30 zwycięzców. Każdy z nich otrzyma imprezowy zestaw BOLS składający się z 5 butelek wody ognistej – w sumie aż 150 butelek! Ale co to dla nas.

O przyznaniu 20 nagród decyduje liczba głosów internautów. Kolejnych 10 trafi do autorów najciekawszych propozycji, które wyłoni jury złożone z Ambasadorek.

Konkurs dla użytkowników pełnoletnich.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

One Reply to “Obywatelu! Wygraj wodę ognistą na Facebooku!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *