Weekend to dobry czas na podsumowanie wesołej twórczości użytkowników Facebooka. W jeszcze bieżącym tygodniu było równie zabawnie, co w poprzednim – nasi rodacy jak zwykle dużo na Tablicach przeklinali, zaś zagraniczniacy prześcigali się w publikowaniu zabawnych zdjęć.

Niniejszym subiektywnie i niejednogłośnie order z ziemniaka wręczamy w tym tygodniu autorowi fotografii weselnej, amator fast-foodów także łapie się wysoko a nagroda pocieszenia wędruje do mistrza pozowania.

Co do facebookowych pogadanek – znów były gorące. Szkoda, że inwigilatorzy wyłapują i archiwizują tylko te wulgarne. Ale brzydkie słowa przyciągają jak magnes. Prawda, k….?

Inspiracje: Lamebook, Facefail

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

10 Replies to “Pajace z Facebooka (TOP tygodnia)

  1. Pajace? Chyba tutaj redaktor który to pisze jest większym pajacem od nich. Przeszukujecie cały facebook (lub kopiujecie z innych stron) i się z nich naśmiewacie? Co was to obchodzi kto jakie sobie robi zdjęcia? Polaczki sobie robią zdjęcia przy telewizorze nowym lub samochodzie. To jest Ameryka tam ma każdy wyjebane na czyjeś zdjęcie, ale polaczki zawsze są zawistni. Tyle w tym temacie, ogarnijcie pały tak samo redaktorzy, bo piszecie o bzdurach np ”Jak skasować facebooka”… wystarczy wpisać w google ‘how to delete facebook’ idioci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *