Masz Timeline? Zapomnij o starym profilu. Po przekonwertowaniu konta na Oś czasu nie da się cofnąć zmian. Niestety.

“Mam problem z Osią czasu. Już wszędzie szukałam pomocy, ale bezskutecznie, więc pomyślałam, że może Wy będziecie w stanie mi pomóc. Początkowo denerwowała mnie Oś czasu i znalazłam link z opcją usunięcia Osi czasu. I rzeczywiście tak się stało. Jednak mojej Osi czasu nie widzę tylko ja, a reszta widzi ją normalnie. Mam pytanie. Czy można jakoś wrócić do starej Osi czasu?” – z takim problemem zwróciła się do naszej redakcji Julita.

Odpowiadamy krótko: Nie można.

W internecie dostępne są wtyczki do przeglądarek, które pozwalają ukryć Timeline. Jednak sztuczka działa tylko w jedną stronę – po zainstalowaniu pluginu tylko użytkownik nie widzi swojej Osi. Jego znajomi widzą profil po zmianach. I tyle.

Listę wtyczek, które ukrywają Oś czasu znajdziecie tu: https://www.fejsik.pl/Chcesz-ska…

Póki co Timeline dla użytkowników indywidualnych nie jest jeszcze obowiązkowy.

Jeśli nie macie jeszcze nowego profilu, teleportujcie się tu: https://www.facebook.com/about/… i kliknijcie zakładkę “Uzyskaj oś czasu teraz”. Uwaga! Procesu nie da się cofnąć!

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

6 Replies to “Pamiętaj: Nie pozbędziesz się Osi czasu

  1. chce miec oś czasu, a nie mogę nigdzie nie ma tej cholernej zakładki na domiar zlego jeszcze nigdzie nikt mi nie odpowiedział na pytanie jak uzyskac os czasu może w końcu tutaj się znajdzie choć jedna odoba, ktora wie coś na ten temat?? pytam bez wielkiej nadziei… ale może jednak… FB nawet nie przysyla na @ standardowej odpowiedzi z automaty (jak w przypadku każdego innego pytania) czy kroś wie o co tu chodzi?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *