Kultowy amerykański horror znalazł swoje miejsce na Facebooku. Fanów jak na lekarstwo, ale to nie dziwi. Ludzie są przesądni i wolą dmuchać na zimne.

Mowa o filmie “Piątek trzynastego” (ang. “Friday the 13th”), który w tym roku skończy 31 lat. To tyle samo, co jeden z redaktorów Fejsika. Chociaż dziś pierwsza odsłona horroru wygląda zabawnie i tandetnie, to w odpowiednich okolicznościach może jeszcze zmrozić krew w żyłach.

Wróćmy do strony fanowskiej filmu “Piątek trzynastego” http://www.facebook.com/pages/F… . Na pierwszy rzut oka bieda, na drugi też, szkoda, że i za trzecim razem można odnieść takie wrażenie. W galerii zdjęć trochę filmowych plakatów, głównie z najświeższej, dwunastej (!) odsłony filmu z 2009 roku. Piekielnie nudno, bo dziś Tablica fanpejdża służy głównie do składania sobie życzeń z okazji pozornie pechowego dnia.

Ale zapewne tak ma być. Tandetnie, mrocznie, cicho, bez fajerwerków i upiększeń. Jason Voorhees, główny negatywny bohater filmowej serii także ma swoją stronę fanowską http://www.facebook.com/pages/J… . Kategoria: Aktor/Reżyser. Prawda, że cały czas wygląda uroczo i wcale się nie starzeje?

Bez wątpienia to wspominkowe strony fanowskie. Dla zakochanych w kultowej serii.

Szczęśliwego piątku. Trzynastego.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

11 Replies to “Piątek trzynastego na Facebooku. Lubisz to?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *