W latach 40. pin-up girls były widniały na pocztówkach wysyłanych amerykańskim żołnierzom, którzy walczyli w Europie podczas II wojny światowej. Wtedy to była prawie pornografia, teraz tylko ładne fotki. Charakterystyczne czerwone pełne usta, podkręcone włosy, wypięte pupy, bardzo erotyczne pozy. Warto podkreślić, że po raz pierwszy pin-up girls pojawiły się na plakatach reklamowych Coca-Coli.

Dziś pin-up girls ciągle inspirują. Na Facebooku jest fajna strona https://www.facebook.com/pages/… poświęcona “przypinanym dziewczynom”. W przepastnej galerii można obejrzeć zdjęcia pin-up girls XXI wieku. Odważne użytkowniczki portalu społecznościowego publikują tu swoje zdjęcia w odważnych pozach.

Nie wszystkie fotografie są tak intrygujące, jak te z lat 40. ubiegłego wieku, o czym pewnie sami się przekonacie klikając dziewczyny na fanpejdżu. Co ciekawe stronę założyli nasi zachodni sąsiedzi – opis strony sporządzono w języku niemieckim.

Podobają Wam się współczesne pin-up girls? A może także Wy opublikujecie swoje zdjęcia w podobnych stylizacjach na stronie fanowskiej?

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

8 Replies to “Pin-up girls XXI wieku na Facebooku

  1. o co chodz z tymi pin up girl dorosle kobiety upozowane na male lolitki z lizakami!cos dla pedofili zakamuflowanych?nie kumam tego

  2. @ “Gość o co chodz z tym..”: masz rację, nie kumasz. I nawet Ci się nie chce “skumać”.

  3. Zawsze można inaczej! Upoluj całkiem za darmo aparaty, koszulki, biżuterię, telefony, odzież, kosmetyki!!! Wpisz w wyszukiwarkę magiczne słowo: dam bo mam !!!

  4. no to ładnie, ale to i tak nic, ja wczoraj zarobiłam 329zł i dostałam jeszcze 100zł na start, a to wszystko dzięki “alwayswin.comlu.com” najlepszy jak na razie taki serwis w sieci, pozdrawiam gorąco i życzę miłego dnia :*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *