Rihanna ma w nosie konwenanse. Piosenkarka zamieściła na swoim oficjalnym fan page’u zdjęcia z planu teledysku “Where Have You Been”. Kadry są bardzo odważne – wręcz ociekają seksem.

Artystka świeci sprytnie zakamuflowanym biustem – jej piersi pokryte są czymś na kształt krokodylich łusek. Charakteryzatorzy mieli pełne ręce roboty, ale efekt ich pracy jest naprawdę imponujący.

Fani Rihanny są zachwyceni publikacją: https://www.facebook.com/rihann… . Zamieszczenie zdjęć na fanstronie to doskonały pomysł – o roznegliżowanych zdjęciach RiRi rozpisują się media na całym świecie.

Podobno przed nagraniem teledysku zupełnie naga Rihanna poddawała się charakteryzatorskim torturom aż 8 godzin! Współczuć piosenkarce? A może zazdrościć charakteryzatorom?

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

10 Replies to “Półnaga Rihanna na Facebooku (HOT)

  1. ona jest straszna. Ma duże czoło, bez mejkapu widać te szeroko rozstawione oczy… i na dodatek ma małe, rozjechane na dwie strony piersi. I jest uważana za symbol seksu OMG:D pomijam fakt że ma charakter prostytutki i gdyby nie muzyka to pewnie dawała by czarnym na ulicy.

  2. w tym mroku to i tak nic nie widać, równie dobrze mogliby montaż komputerowy zrobić i tak samo by wyglądało

  3. Nie liczy się wygląd, ale wnetrze. W jej wypadku powinna się liczyć muzyka, której w dzisiejszych czasach niestety nie ma. Każdy może zostaćsuper hiper gwiazdą, wystarczy reklama i promocja. Niestety nie ma talentu w większości wypadku, Rihanna go ma ale jej piosenki są tak bzdetne że szkoda gadać. Tylko joł oł oł, o na na na na lub przez piosenkę 4 minutową parasolka, solka , solka je je je parasolka solka solka je je.

  4. ta to niegługo z gołą pi***ką będzie latać bo nie będzie miała co zaoferować światu, a żeby miała fanów to zacznie im obcią***gać za darmo – czego się nie robi dla pseudo kariery ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *