Mamy nowy, społecznościowy rekord Guinessa. Z okazji 18. urodzin Justina Biebera fani piosenkarza przeszli samych siebie, wysyłając za pośrednictwem portali społecznościowych gigantyczną liczbę urodzinowych wiadomości – informuje serwis guinnessworldrecords.com.

Wszystko było dokładnie zaplanowane. Na specjalnej stronie internetowej http://www.happybirthdayjustinb… miłośnicy Biebera mogli na bieżąco śledzić postępu w biciu rekordu. Urodzinowy serwis był jednocześnie platformą sprzężoną z Facebookiem i Twitterem. Dzięki temu fani piosenkarza mogli składać życzenia bezpośrednio na obu portalach społecznościowych.

Według jeszcze niezweryfikowanych wyliczeń życzenia dla Biebera wyćwierkano 322224 razy.

Justin Bieber jest prawdziwym królem social mediów. W rankingu Billboardu Social 50 Music Chart (lista najpopularniejszych artystów na portalach społecznościowych) piosenkarz zajmuje obecnie 2. miejsce, tuż za Adele http://www.billboard.com/charts… .

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

28 Replies to “Rekordowa osiemnastka Justina Biebera

  1. Myślę że ci co go nie Lubią są po prostu Bardzo zazdrośni tego że taki młody może nie zbyt przystojny kawaler a wspiął sie juz na dobry szczebel kariery w tak młodym wieku. A Muzyka nie zawsze jest w naszym typie ale ma również fajne kawałki do tańca.

  2. co za obszczymur hot 13 tylko na niego leca, grac nie umie ani spiewac gdzie jest nirvana i dawne czasy…

  3. Tak naprawdę ludzie którzy wystawiaja takie opinie w stylu że jest debilem są głupi i niemają żadnych argumentów

  4. Żałosne anonimki,nie rozumiem po co strzępicie klawiatury,po to tylko żeby pokazać swój bulwers,który i tak nic nie znaczy i nikogo nie obchodzi,a już z całą pewnością nie Bibera,który właśnie wywala tyłek na najbardziej luksusowych plażach świata i żyje pełnią życia.

  5. No ale cóż Polacy to jest niestety taki podły i zawistny naród,który nawet bliźniego potrafi utopić w łyżce wody.Pozdrawiam.

  6. serio to zaczyna wyglądać doroślej. jeszcze ze 3 lata i się “wyrobi”. pod kopułą nie ma nawalone tak jak niektórzy. moim zdaniem wiele osób źle go ocenia. jasne, że byłoby lepiej gdyby leciał na skandalach i zmieniał co rusz laskę… jest bardzo popularny, a show biznes nie poprzestawiał mu w głowie. ma tyle kasy, że mógłby mieć wszystko, a mimo to stara się zachowywać jak normalny nastolatek i przed nikim się nie wywyższa. nie bije popularności na skandalach i na rozbieraniu się, tak jak robią to Lady Gaga, Rihanna, które przecież tak uwielbiacie. Ale jasne, zawsze lepiej jeździć po kimś, kto się nie będzie bronił, a on ma gdzieś to, co o nim piszecie, bo zna swoją wartość jako człowieka. A to co wymyślają media, to działa na jego niekorzyść. Dajcie mu spokój. Dorobił się swoją pracą i jest już ustawiony do końca życia, czego pewnie mu zazdrościcie. Proste.

  7. “Tak naprawdę ludzie którzy wystawiają takie opinie w style że jest debilem są głupi i niemają żadnych argumentów” przed którzy i że stawiamy przecinek, nie mają piszemy rozdzielnie, aha a jeśli chodzi o fakt, to ta niedzielna gwiazda od siedmiu boleści nie jest debilem, debilami są Ci, którzy sądzą, że to jest jego twórczość, tam jedyne co jest jego to twarz przed photoshopem, bo słowa pisze mu sztab ludzi, żeby były popularne, muzykę układa mu drugi sztab, a po tym jak on wykrztusi z siebie słowa, idą one do obróbki elektronicznej i mamy hity dla szarej masy, które nie mają nic wspólnego ani z muzyką, ani z jego osobą, pozdrawiam 🙂

  8. Muhahahahahahaha ! 😀 Fuck jak można tego słuchać?:D no ale są gusta i guściki i każdy słucha czego lubi,ale bez przesady Panowie i Panie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *