Doczekaliśmy się. Od wczoraj możemy prowadzić rozmowy wideo na Facebooku. Wszystko dzięki aplikacji Social Eyes, która umożliwia przeprowadzanie wideokonferencji zarówno między dwoma użytkownikami serwisu, jak i między kilkoma osobami jednocześnie.

Social Eyes znajdziecie bezpośrednio na Facebooku http://apps.facebook.com/social… i na stronie www http://www.socialeyes.com . Aplikacja jest dziełem Roba Glasera i Roba Williamsa i łączy się z portalem społecznościowym za pomocą Facebook Connect.

Nowością jest możliwość zostawienia wiadomości wideo użytkownikowi, który jest niedostępny. Glaser i Williams już pracują nad mobilną wersją Social Eyes. Czekamy z niecierpliwością.

Po wejściu na stronę aplikacji ta poprosi o dostęp do Waszego konta na Facebooku. Po jej odpaleniu koniecznie obejrzyjcie krótki filmik, w którym urocza pani opowiada o rewolucyjnym czacie wideo. Social Eyes jest programem bezpłatnym i działa w oknie Facebooka lub przeglądarki internetowej. Nie trzeba niczego ściągać ani instalować. Wystarczy jeden klik.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

2 Replies to “Rewolucja: Pierwszy czat wideo na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *