Krucjata Młodych szaleje. Powód? Koncert Madonny, który odbędzie się 1 sierpnia, w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Członkowie prawej organizacji nie spoczną, dopóki nie zadośćuczynią za bluźnierstwa amerykańskiej gwiazdy.

W ramach wydarzenia “Różaniec wynagradzający Bogu i Matce Najświętszej grzech bluźnierstwa (koncert tzw. “Madonny)” zapraszają na wspólną modlitwę https://www.facebook.com/events… :

“Warszawiaku! 1 sierpnia w stolicy Polski ma odbyć się koncert tzw. “Madonny”. Jej “twórczość” w różnych formach atakuje wiarę katolicką. Podczas koncertów obraża ona Jezusa Chrystusa, podpalając krzyże i zakładając koronę cierniową. Ponadto propaguje pornografię, dewiacje seksualne i inne patologie.

31 lipca (wtorek) o godzinie 18:00 na placu przed kościołem ss. Wizytek na Krakowskim Przedmieściu 34 (obok pomnika kard. Stefana Wyszyńskiego) odbędzie się publiczny różaniec wynagradzający Bogu i Matce Najświętszej te okropne bluźnierstwa. Zapraszamy do udziału w modlitwie” – czytamy na stronie rozmodlonego protestu.

W wydarzeniu weźmie udział co najmniej 133 pątników. Każdy uczestnik wydarzenia powinien przynieść ze sobą różaniec.

Na miejscu tzw. “Madonny” także przyszlibyśmy na ów różaniec… A Wy przyjdziecie?

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

12 Replies to “Różaniec za bluźnierstwa Madonny (EVENT)

  1. no chyba tez sie pomodle bo ona za duzo sie nacpala i gada glupoty nie wazne czy wierzy czy nie sie nie obraza ..

  2. Niestety-nie rozumiecie nic a piszecie teksty jak np.”chory kraj”itd.madonna jest bluznierczynia i specjalnie wysmiewa sie z Jezusa i wiary katolickiej.Kazdy jej clip,kazdy wystep jest skierowany wlasnie przeciw tym wartosciom,ktore kocha ponad 90% POLAKOW.Inicjatywa jak najbardziej godna uznania i polecenia.Moze kiedys zrozumieja to ci przesmiewcy piszacy o swojej wlasnej Ojczyznie oszczerstwa.To ze inni sie wysmiewaja z Waszego kraju-to was nie boli jakos.Czy czasem to wy nie jestescie”chorzy”?

  3. Nawiedzonym fanatykom religii polecam do obejrzenia film “Było sobie kłamstwo”. Może w końcu coś dotrze do Waszych infantylnych móżdżków (chociaż wątpię, po tylu latach wciskania ciemnoty przez cwaniaków z różnej maści sekt).

  4. @Gość “Nawiedzonym fanatykom religii polecam do obejrzenia film “Było sobie kłamstwo”. Może w końcu coś dotrze do Waszych infantylnych móżdżków (chociaż wątpię, po tylu latach wciskania ciemnoty przez cwaniaków z różnej maści sekt).” To widać, że nie zrozumiałeś/aś tego filmu, bo ten film wcale nie neguje istnienia Boga, tylko pokazuje LUDZKĄ nieszczerość. Ba, nawet ostatnia scena sugeruje, że Bóg istnieje!

  5. O tej piosenkareczce najlepiej mówi znane sformułowanie: “Prostytutka to zawód, a k…a to charakter.” Są sprawy z których i niewierzący nie powinien robić żartów. Choćby po to by nie urazić wierzącego. To podstawa kultury.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *