Aleksandra Sasha Strunin (dla przyjaciół Saszka) prowadzi naprawdę bujne życie na Facebooku. Znajomych mrowie, zdjęć setki, postów ilość zatrważająca. Polsko-rosyjska piosenkarka, która karierę muzyczną rozpoczynała w zespole “The Jet Set”, teraz śpiewa solo. W Big Brotherze natomiast romansowała z bokserem Marcinem Najmanem.

Co znajdziecie na profilu http://www.facebook.com/profile… artystki pop? Dużo prywatności. I intymnych zwierzeń Sashy Strunin. Na Fejsie można się dowiedzieć, że piosenkarka miewa tremę: ” Przed koncertem zawsze ogarnia mnie taki przyjemny stresik! Gramy dzisiaj i jutro 3 koncerty!! Miłego;*”, nie śpi po nocach: “Dziś na planie do 3 rano!!! Kocham to;)” i lubi podróżować: “pakowanko i jedziemy , w warszawie z tej duszności nie da się wytrzymać:P”. Zwierzenia pani artystki są zniewalające. Ale fani to kochają.

Co do galerii zdjęć to Sasha lubi publikować fotografie z imprez. I to zarówno plenerowych, jak i klubowych. Prawie całe wakacje piosenkarka spędza nad polskim morzem. Można więc zobaczyć jej zdjęcia z Sopotu w objęciach takich geniuszy polskiego sportu jak Radosław Majdan czy Tomasz Iwan. Maradony niestety na zdjęciach nie ma.

Ponad 4600 znajomych to dobry wynik jak na profil prywatny. Większość jednak to zakochani po uczy fani Sashy, którzy swoją sympatią do piosenkarki dzielą się z całą społecznością Facebooka. “Pozdrawiamy Cię, trzymaj się cieplutko:)))”, “Pragnę Ci też pogratulować licznych sukcesów, na które w 100% zasłużyłaś. Masz piękny głos, którego mógł……bym słuchać bez przerwy. W Czeladzi nie mogłem oderwać od Ciebie wzroku 🙂 Jesteśmy w tym samym wieku, więc może dlatego mi się tak dobrze z Tobą rozmawiało ;D” – to tylko niektóre “kwiatki. Chcecie wiedzieć więcej? Zaproście Sashę!

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

One Reply to “Sasha Strunin na Facebooku. Zajrzycie?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *