Scoremaster http://apps.facebook.com/scorem… bryluje na Facebooku. Polska aplikacja ma już 144 tysiące użytkowników! Aktualnie daje to jej numer 1 wśród polskich aplikacji http://statistics.facead.pl/app… na portalu. Wszystkie światła na Scoremastera.

Aplikacja to także numer 5 w kategorii aplikacji sport na świecie http://www.facebook.com/apps/di… Jako jedyna dotychczasowa polska aplikacja została zauważona na świecie – http://www.insidefacebook.com/2… !

Przypomnijmy: Celem Scoremastera https://www.fejsik.pl/Polski-Sco… jest dołączenie do gry i typowanie wyników meczów podczas piłkarskiego mundialu 2010 w RPA (przez cały czas jego trwania).

Uczestnicy, w zależności od poprawności typowania wyników otrzymują punkty, które są sumowane, a ich zdobywcy figurują w rankingu Znajomi i Świat. W grze można również zakładać grupy w których rywalizacja odbywa się w gronie znajomych lecz wyniki odnoszą się także do rezultatów zdobywanych przez wszystkich graczy. Do grup użytkownicy samodzielnie zapraszają znajomych.

Scoremaster skupia graczy zainteresowanych sportem, rywalizacją, chętnie wyrażających swoje emocje na tablicy profilu aplikacji będącej integralnym elementem zabawy w serwisie Facebook. Wśród graczy istotny procent stanowią kobiety.

Celem zabawy jest dołączenie do gry i typowanie wyników meczów podczas piłkarskiego mundialu 2010 w RPA (przez cały czas jego trwania). Uczestnicy, w zależności od poprawności typowania wyników otrzymują punkty, które są sumowane, a ich zdobywcy figurują w rankingu Znajomi i Świat.

W grze można również zakładać grupy w których rywalizacja odbywa się w gronie znajomych lecz wyniki odnoszą się także do rezultatów zdobywanych przez wszystkich graczy. Do grup użytkownicy samodzielnie zapraszają znajomych. Scoremaster skupia graczy zainteresowanych sportem, rywalizacją, chętnie wyrażających swoje emocje na tablicy profilu aplikacji będącej integralnym elementem zabawy w serwisie Facebook. Wśród graczy istotny procent stanowią kobiety.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

One Reply to “Scoremaster aplikacją numer 1 w Polsce”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *