14-latek ze stanu Nowy Meksyk (USA) ma przechlapane. W ramach zemsty chłopak umieścił na Facebooku nagie zdjęcie 15-letniej dziewczynki. Powód? Dziewczynka nie chciała iść z nim do łóżka. Dzieciak został aresztowany i niebawem stanie przed sądem dla nieletnich.

Nastolatek miał tupet. Najpierw naciskał na nieletnią, żeby ta wysłała mu swoją intymną fotografię. Kiedy w końcu dopiął swego zaczął szantażować 15-latkę. Zagroził, że opublikuje nagie zdjęcie na Facebooku, jeśli dziewczynka nie pójdzie z nim do łóżka. Kiedy ta odmówiła, spełnił swoje groźby.

Cenzorzy Facebooka okazali się w tym przypadku niezwykle czujni, bo szybko skasowali nielegalne zdjęcie. Nastolatek jednak nie odpuścił i znowu opublikował na portalu nagą fotografię. Tym razem jednak sprawą zainteresowała się policja.

Chłopak odpowie m.in. za zastraszanie i prześladowanie i prawdopodobnie trafi do zakładu karnego dla nieletnich. W tej sprawie najbardziej bulwersuje fakt, że sprawca ma zaledwie 14 lat.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

11 Replies to “Seksualny szantaż na Facebooku

  1. Ale, że poleciała w ogóle na takiego szczyla? I ciekawe, że zgodziła się rozebrać się przed nim. Nie piszą bowiem nic o fotomontażu. Życzę mu jak najwyższej kary. Widocznie przewróciło mu się w głowie z braku prawdziwych problemów.

  2. spoko gówniary robia sobe gole zdjecia, co za czasy!i sciagnijcie tę fote, bo niesmaczne, wyglada jak dziecko

  3. W tej Ameryce to już chłopczykowie biorą się za dziewczynki a wszystko z powodu hormonów jakimi są karmieni

  4. Aspartam, moim zdaniem to naturalne. Natura go tak wymyśliła. Ale gdyby nie chciał tejże natury oszukać antykoncepcją, pewnie znów by go zweryfikowała – jako życie, rzeczywistość, los, system, czy jak wolisz;] I okazałoby się, że mimo hormonów, 14 lat to stanowczo za mało

  5. Obłudnicy i tyle.Każdy gada jakie to zło a sam w wieku 14 lat fantazjował o rówieśniczkach.No chyba że woli kolegów.Nie wnikam. Ale skoro seks z 15 latką to zło to może wszyscy masowo wystąpcie z KK. Jak wiadomo Maryja miała 14 lat gdy urodziła Jezusa.Duch święty począł Jezusa więc z tego prosty wniosek.90% ludzkości wyznaje kult pedofila a z drugiej strony to potępia.Stado lemingów

  6. “spoko gówniary robia sobe gole zdjecia, co za czasy!i sciagnijcie tę fote, bo niesmaczne, wyglada jak dziecko” Ciekawie to zabrzmialo. Zastanawiam sie czy nasz gosc domagalby sie zdjecia gdyby dziewczyna nie wygladala nie jak dziecko tylko jak kobieta. A poza tym fakt pozostaje faktem, ze przerazajace iz tak mlodzi ludzie nie dosc ze robia sobie nagie fotki w wyuzdanych pozach to jeszcze czesto same je publikuja na potrtalach. Malo jest pzykladow w sieci

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *