Wakacje to czas lansu na Facebooku. W miesiącach letnich spragnione społecznościowej popularności dziewczyny systematycznie publikują na swoich profilach seksowne zdjęcia. Tym razem wybraliśmy dla Was najpiękniejsze nogi z Facebooka. Te publiczne. Długie i gorące.

Noga czyli kończyna dolna (łac. membrum inferior) – narząd podpory ciała i lokomocji człowieka (via Wikipedia). W toku ewolucji, w wyniku uzyskania przez człowieka pionowej postawy ciała, jego masa została oparta na podeszwach stóp. Skutkiem tego było przekształcenie kośćca oraz mięśni kończyny tylnej w główny narząd podporowy służący do przemieszczania się – tyle naukowej teorii. Dla spragnionych wiedzy.

Społecznościowe nogi są nagie i zadbane. Ich właścicielki lubią się nimi chwalić. I nic dziwnego – nie ma bowiem nic bardziej apetycznego od letnich, roznegliżowanych nóg. Gładkich.

Poniżej serwujemy galerię najseksowniejszych nóg na portalu. Wyboru dokonała redakcja Fejsika. Mamy nadzieję, że nasze wybory spotkają się z Państwa akceptacją.

Życzymy przyjemnego odbioru! Które nogi są naj?

(via FB, web, thechive)

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

11 Replies to “Sexy nogi z Facebooka (FOTO)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *