Jeśli zgadzasz się ze stwierdzeniem, że kobieta, która jęczy w nocy, nie warczy w dzień, koniecznie dołącz do fanów facebookowego kącika pod tym samym tytułem.

Dorosły fanpejdż znajduje się pod tym linkiem http://www.facebook.com/pages/K… . “Kobieta, która jęczy w nocy, nie warczy w dzień” ma już blisko 12,5 tys. fanów. Jest się czym chwalić i lansować.

Co na stronie? Przede wszystkim newsów łóżkowych bez liku. O zabawkach seksualnych, o lodach, o zboczonym psie, o spalaniu kalorii podczas uprawiania seksu i o bieliźnie. “Kobieta, która jęczy w nocy, nie warczy w dzień” pokaże Wam także pościel dla samotnych facetów i rozśmieszy filmikami o podwójnym dnie.

Nadto na stronie trochę seksualnych danych statystycznych. Panowie znajdą coś o penisach, panie – o łechtaczkach. Fanpejdż bardziej dla dorosłych. Chociaż zawartości porno się nie spodziewajcie, bo takiej rzeczona Kobieta nie udostępnia. To na Fejsie jest zabronione.

Znajdziecie tu też fragment wiersza “W malinowym chruśniaku” Bolesława Leśmiana. O seksie nie musi się pisać wulgarnie. Można romantycznie i kulturalnie:

Czasami mojej ślepej posłuszny ochocie
Pragnę w tobie mieć czujną na byle skinienie
Sługę, co pieszczotami gasi me pragnienie,
A ty jesteś tak zmyślna i zwinna w pieszczocie.

Dołączycie?

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

3 Replies to “Sexy strona na Facebooku – dołącz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *