Twórcy kultowego serialu “The Simpsons” po raz kolejny wezmą się za bary z Facebookiem – donosi “The Sun”. Jesienią w odcinku “The D’oh-cial Network” Lisa Marie Simpson będzie tworzyć portal społecznościowy w Springfield.

W “Simpsonach” jesienią ub. roku pojawił się już Mark Zuckerberg. Zuck wystąpił w odcinku Loan-A Lisa, w którym córka Homera i Marge próbuje pomóc Nelsonowi w założeniu firmy. Na konferencji poznaje szefa Facebooka, który rozprawia o tym, że warto olać szkołę, by zająć się biznesem i zostać miliarderem https://www.fejsik.pl/Fejsowe-MU… .

W nowy odcinek serialu wplecione zostaną wątki z filmu Davida Finchera “The Social Network”. W “Simpsonach” pojawią się znani z walki o Facebooka bliźniacy Cameron i Tyler Winklevoss.

Ale to nie wszystkie niespodzianki, bo głosu animowanemu Markowi Zuckerbergowi użyczy sam oryginał!

Przypomnijmy, że Facebook pojawił się już w innym amerykańskim serialu animowanym “South Park”. W odcinku ze społecznościowym gigantem bohaterowie “South Parku”: Stan Marsh, Kyle Broflovski, Eric Cartman i Kenny McCormick kłócą się o to, kto ma więcej znajomych na popularnym Fejsie https://www.fejsik.pl/ZOBACZ-Fac… .

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

7 Replies to “Simpsonowie uderzą w Facebooka

  1. czy w internecie tylko oglądasz obrazki czy też czytasz? Chuck Norris przeczytał już cały internet i to 2 razy a ty?

  2. Internet winien być nie jak ściana w toalecie pomazana anonimowymi wulgaryzmami kłamstwami, pomówieniami, wyzwiskami plotkami itp. a rzetelnym źródłem informacji

  3. Lubię Simpsonów. A jest ktoś, kto w trzy miesiące obejrzał prawie wszystkie odcinki 22 sezonów? 😛

  4. W SP nie kłócą się, kto ma więcej znajomych. Po prostu miasto ogarnia mania FB, Kyle z litości dodaje do znajomych chłopaka z liczbą znajomych wynoszącą 0, przez co inni sie od niego odsuwają. A następnie Stan “wchodzi” do facebooka, gdzie musi się zmierzyć ze swoim internetowym profilem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *