Zagadka social mediów wyjaśniona. Już wiemy, dlaczego wyszukiwarkowy gigant zdecydował się na odpalenie Google+. Chodziło o to, by za wszelką cenę odróżnić się od Facebooka. Udało się jak cholera.

Facebooka charakteryzuje to, że niemal każdy jest jego użytkownikiem. Dlatego też Google wystartowało z portalem, z którego… nikt nie korzysta. Taki przynajmniej był pomysł.

Więc zanim nasz zakochany w G+ spamer zaśmieci pola przeznaczone na komentarze napiszcie, czy wierzycie w tak nietuzinkową przyczynę powstania nowej społecznościówki Google’a?

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

8 Replies to “Skąd się wzięło Google+? Wiemy to!

  1. ale wy pierdolicie, dlaczego mało jest osób na G+ ? bo mało jest specjalistów. tam nie trafiają ludzie przypadkowi, dzieci neo. Popatrzcie ilu specjalistów chociażby z branż IT, ET znajduje miejsce na Google+ a ile na komercyjnym syfie jakim jest facebook. Pozdrawiam dzieci neo i innych niedowartościowanych ludzi którzy codziennie muszą poinformować świat jak to bardzo nie chce im się wstawać do szkoły/pracy czy też jaka jest pogoda za oknem. Tak do cholery nikt nie ma okien i nie widzi jaka jest pogoda na dworze. BRAWO dla osoby która stworzyła ten artykuł !! ehh aż żal ściska takich na widok takich gimbusów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *