Jak zmusić narzeczonego do ślubu? Najlepiej – wywrzeć presję na Facebooku. Tak zrobiła 32-letnia Kelly Coxhead z Wielkiej Brytanii. Kobieta nie mogła doprosić się ślubnej deklaracji od swojego narzeczonego, Paula Mappelthorpe’a, z którym zaręczyła się 10 lat temu. Przekonali go użytkownicy Facebooka.

Wymarzoną datą ślubu Paula jest 11 listopada 2011 roku (11/11/11). 38-letni narzeczony postawił sprawę jasno: Jeśli milion osób mnie przekona do ślubu, zgodzę się. Z pomocą przyszedł Facebook. Sprytna Kelly założyła grupę – “I need 1 million people to join for Paul to marry me C’MON GUYS HELP ME lol” (“Jeśli milion osób dołączy, Paul się ze mną ożeni, pomóżcie mi”).

Zakochanej parze nie udało się zebrać miliona, ale uparty Paul Mappelthorpe zgodził się na ślub. Narzeczeni pobiorą się w listopadzie. Tak, jak chciał uparty 38-latek.

Społecznościowa akcja Kelly spotkała się z dużym zainteresowaniem. I to zarówno użytkowników Facebooka, jak i mediów. Uparta narzeczona chwali się, że dostała stosy maili z prośbami o informowanie na bieżąco, co ze ślubem.

Oryginalna grupa została już skasowana, ale na jej miejsce pojawiła się inna, tym razem założona przez któregoś z facebookowiczów. Nazwa ta sama i już blisko 15 tysięcy “lajków” http://www.facebook.com/pages/I… . Kelly udało się zdobyć 58 tys. zwolenników ślubu. Gratulujemy.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “Ślub dzięki Facebookowi? To możliwe!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *