Horror w Stanach. Tamtejsze nastolatki “grają” w nową, śmiertelną grę “pick ’em out and knock ’em out”. Niestety jest już pierwsza ofiara tej chorej “zabawy” – donosi CNN.

Na czym polega “pick ’em out and knock ’em out”? Patent jest prosty – młodzi ludzie jednym uderzeniem powalają przygodnie poznanych ludzi. Najczęściej zupełnie bezbronnych. I chwalą się swoimi dokonaniami na Facebooku.

Ofiarą niebezpiecznej “rozrywki” trójki nastolatków padł w ub. tygodniu 62-letni Delfino Mora z Chicago, niepełnosprawny mężczyzna, który został znokautowany przez 16-letniego Malika Jonesa. Powód? Zignorował nastolatka kiedy ten prosił go o pieniądze. Młody kryminalista uderzył niepełnosprawnego w twarz. Delfino Mora upadł na ziemię i uderzył głową w beton. Zmarł.

Co warte podkreślenia nieletni przestępca zaczepił 62-latka kiedy ten zbierał na ulicy aluminiowe puszki.

W ub. sobotę domniemany morderca został aresztowany i to dzięki Facebookowi. Koledzy sfilmowali jego bandycki napad telefonem komórkowym a nagranie opublikowali na portalu. To wystarczyło by policja namierzyła całą trójkę, bowiem do aresztu trafili także kompani 16-latka.

Po napadzie trzej chłopcy okradli krwawiącego mężczyznę. Zabrali mu 60 dolarów. Będą sądzeni za zabójstwo.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

4 Replies to “Śmiertelna gra ujawniona na Facebooku. Jest pierwsza ofiara

  1. fuckin knobheads!! at least stupid people will eliminate themselves eventually but why should innocent people suffer?

  2. “Ludzka głupota nie zna granic”. Podobno wszechswiat tez tylko co do drugiego Albert Einstein nie byl pewien…

  3. to nie gra komputerowa. Chodza po ulicach i ci dają w twarz, a facet tak uoadł że zmarł. Już zrozumiałaś?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *