To narzędzie jest wybawieniem dla wszystkich społecznościowych lanserów, którzy dotychczas nie mogli sprawdzić, kto oglądał ich profil na FB. I najważniejsze: to nie jest spam!

WhoIsLive stworzył iście szpiegowską wtyczkę do przeglądarki. Pokazuje ona, kto z jej użytkowników ogląda w tym samym samym czasie tą samą stronę. Prawda, że to proste? Aplikacja działa na przeglądarkach Firefox (wersja 3.6 i kolejne) i Internet Explorer (od wersji 8 wzwyż). Niebawem dołączy do nich Google Chrome.

Jak to działa? Możecie sprawdzić sami – wtyczkę
WhoIsLive znajdziecie tu: http://whoislive.com/index.html .

Przed odpaleniem aplikacji trzeba jeszcze założyć konto na WhoIsLive, ale to tylko formalność. Narzędzie łączy się z FB za pomocą Facebook Connect i do złudzenia przypomina zwykłego czata. Podobnie jak w popularnych komunikatorach internetowych możemy ustawić tu nasz status (dostępny, zajęty, niewidoczny, itd.) i rozmawiać z osobami, które są aktualnie na tej samej stronie www.

I najważniejsze: Jak sprawdzić, kto oglądał nasz profil na Facebooku? To (niestety) czasochłonne. Musimy bowiem śledzić okienko WhoIsLive na naszym własnym profilu i lustrować podglądaczy na żywo. Ale to naprawdę działa.

Dla cierpliwych – prawdziwa gratka. Będziecie korzystać?

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

6 Replies to “Sprawdź, kto oglądał Twój profil na Facebooku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *