W połowie października na Facebooku rozpoczął się konkurs “Zdobądź najlepszą pracę w Południowym Tyrolu”. Zwycięzca na tydzień zamieni się w krytyka kulinarnego i będzie recenzował górskie chaty na południowotyrolskich stokach. Zabawa potrwa do końca roku.

Jak wygrać? Zadaniem gracza jest przekonanie innych, że to właśnie on jest najlepszym kandydatem do wykonywania najsmaczniejszej i najprzyjemniejszej pracy w Południowym Tyrolu – krytyka kulinarnego i narciarza (lub snowboardzisty) w jednym! – Zależało nam na tym, by zorganizować konkurs, który przyciągnie uwagę, lecz także zmobilizuje uczestników do kreatywności. Już nie wystarczy ładne zdjęcie lub poprawna odpowiedź na proste pytanie – tym razem wymagamy wyobraźni i niestandardowych pomysłów – mówi Maximilian Alber z działu promocji regionu. I dodaje: – Konkurs jest skierowany wyłącznie do miłośników zimowych sportów, śniegu oraz wyśmienitej kuchni, którzy niezmiennie szukają nowych wyzwań, doskonałych stoków i słonecznej pogody.

Aby wziąć udział w zabawie należy teleportować się tu: http://www.facebook.com/poludni… i kliknąć zakładkę “Konkurs”.

Jak przekonać innych do siebie? Należy umieścić zdjęcie lub film z niebanalnym opisem swojej kandydatury. To wszystko!

Na zwycięzcę czeka tygodniowy pobyt w Południowym Tyrolu ze ski passem i voucherami do wykorzystania w chatach na stokach. Powodzenia!

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

2 Replies to “Super konkurs na Facebooku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *