Mark Zuckerberg nie ma łatwego życia. Młody miliarder jest nieustannie krytykowany. Atakują go bojownicy o prywatność, zazdrośnicy i domorośli specjaliści od wszystkiego, którzy zawsze wiedzą lepiej. Tym razem szef Facebooka został przedstawiony jako wampir. Wirtualny, rzecz jasna.

Kto zamienił Marka w krwiopijcę? Photoshop i Martin Missfeldt. Praca nad nowym wizerunkiem Zuckerberga trwała 5 godzin. Ale efekt jest naprawdę oszałamiający.

Zobaczcie to w telegraficznym skrócie. 5 godzin pracy skondensowane w pięciominutowym wideo. Warto.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

19 Replies to “Szef Facebooka jest wampirem? (WIDEO)

  1. Up przeczytaj jeszcze raz 5godz. pokazane w 5min. I moim zdaniem to nie Photoshop ale raczej Corel-Draw choć mogę się mylić.

  2. żyd milioner to smierdząca sprawa ale to jjest tak normalne u nich jak oddycjhanie klamstwo ,obłuda izlodziejstwo.

  3. Czego wy chcecie od Żydów? Normalna religia, może ma trochę inne zasady niż katolicyzm. Równie dobrze oni by mogli prześladować nas, “Katolików” gdyby ich było więcej. Że Żyd, to zły? Ludzie, trochę tolerancji! Żyjemy w XXI wieku! Wojna się już dawno skończyła, a Hitler dawno już nie żyje. Nauczcie się żyć przyszłością a nie przeszłością. A co do obrazka: To gratuję talentu autora, ja bym wymiękła po godzinie:D

  4. ja pier**** że też mu sie chciało! Efekt zarąbisty! Ja jak siedze na GIMPIE 2 godzziny i dalej nie skończe to wymiękam i wszystko kasuje!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *