Założyciel Facebooka, Mark Zuckerberg, ma kłopoty. Najmłodszy miliarder świata jest nękany. Zuck dostaje niepokojące wiadomości i boi się o własne bezpieczeństwo – donosi serwis TMZ.

Kto nęka Marka Zuckerberga? To 31-letni Pradeep Manukonda. Mężczyzna nie tylko wysyła maile, lecz również śledzi szefa Facebooka. Prawnicy Zuckerberga o sprawie powiadomili policję. Manukonda miał także grozić najbliższej rodzinie miliardera.

Według śledczych Pradeep Manukonda był już w kilku biurach Facebooka za każdym razem domagając się spotkania z Markiem Zuckerbergiem. Maniak chce prosić o pieniądze dla swojej rodziny.

Manukonda dostał ustne upomnienie od policji, lecz to nie pomogło – mężczyzna w dalszym ciągu nęka szefa Facebooka, tym razem wysyłając maile i kwiaty. 28 stycznia stalker przekazał Zuckerbergowi bukiet kwiatów z liścikiem. Znajdziecie go tu http://tmz.vo.llnwd.net/o28/new…

W jednym z maili adresowanych do siostry szefa Facebooka, Randi Zuckerberg, Manukonda błaga o pomoc słowami: “proszę, pomóż mi, później mogę nawet umrzeć dla Ciebie”. Póki co psychopata ma zakaz zbliżania się do Marka Zuckerberga na odległość mniejszą niż 300 metrów.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “Szef Facebooka nękany na… Facebooku!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *