Nie ma nic gorszego niż świadomość, że ktoś zobaczył nasze intymne, erotyczne wręcz zdjęcia. Szczególnie w internecie. Takie wpadki na Facebooku zdarzają się coraz częściej.

Jak to możliwe? Wystarczy podczas dodawania zdjęć kliknąć nieodpowiednią miniaturę i obciach murowany. Miniatury zdjęć mają to do siebie, że niewiele na nich widać a nam nie chce się zmieniać widoku. Za dużo zachodu.

Znaleźliśmy dwa przezabawne zrzuty ekranowe. Widać na nich przyłapanych na foto-wpadkach użytkowników Facebooka, którzy uraczyli świat swoją nagością. Tłumaczenie jak zwykle to samo – pomyłka, wpadka, nie to zdjęcia, co trzeba i pytania, jak skasować niechcianą fotografię. Uwierzcie, że niektórzy użytkownicy nie mają bladego pojęcia o zarządzaniu swoim kontem na Facebooku.

Poznajcie Kristal i Davida. Znajomi oniemieli. I nic dziwnego, bo szczególnie David przeszedł sam siebie. Na zamazanym zdjęciu można jednak wypatrzeć, co robił na nim David. Świntuszek!

Chcecie poznać naszą opinię? Te wpadki były celowe!

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

3 Replies to “Sexy-wpadki na Facebooku. Zobacz!

  1. chodzi o zdjęcia dodane do facea, na których jesteście w jakby to powiedzieć, “niewygodnych pozach”. Dziewczyna dodała zdjęcie bez majtek, a na głównym miała falusa niedaleko twarzy, natomiast na drugim zdjęciu jest chyba koleś pokazujący swoje… w sumie to nie wiem co pokazuje bo zdjęcie całe ocenzurowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *