Społecznościowe dziecko Google’a inspiruje nie tylko twórców kreskówek https://www.fejsik.pl/Animowana-… , lecz także komiksów.

Google+ to trzecie podejście wyszukiwarkowego giganta to stworzenia serwisu społecznościowego. Przypomnijmy o kompletnych niewypałach: Google Wave i Google Buzz. Oba portale miały być konkurencją dla Facebooka. I guzik z tej konkurencji wyszło.

Zobaczcie, jak komiksowy Mark Zuckerberg kpi z “Plusa”. Co by było, gdyby podobnej treści ogłoszenie naprawdę ukazało się w “The Wall Street Journal”?

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

2 Replies to “Szef Facebooka szydzi z Google+ (KOMIKS)

  1. ja nie byłabym tak bardzo za referendami. Co prawda dzisiejsi politycy nie są tym czego potrzebuje państwo,ale z drugiej strony o losach państwa mieliby stanowić ludzie, którzy nie znają się całkowicie na polityce? albo ludzie niewykształceni, którzy nawet nie będą wiedzieli na co głosują i jakie konsekwencje się z tym wiążą? Uważam, że politycy, czyli ludzie rz ądzący Polską powinni być lepiej wykształceni i na prawdę dostawać tą średnią krajową. Referenda nie sprawdzą się, ponieważ ludzi można zbyt zmanipulować. Wystarczy zobaczyć co teraz media robią z ludźmi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *