W najbliższy czwartek wszystko stanie się jasne. Podczas konferencji deweloperów f8 społecznościowy gigant zaprezentuje serwis muzyczny, ale to nie wszystkie niespodzianki, jakie czekają użytkowników Facebooka. Jak donosi serwis Mashable portal Marka Zuckerberga szykuje także “poważne” zmiany w profilach.

Z przecieków wiadomo, że ulepszone profile mają jeszcze bardziej związać użytkowników z Facebookiem. Popularny Fejs stanie się multimedialnym kombajnem – dzięki specjalnej platformie użytkownicy będą mogli w prosty sposób udostępniać filmy, programy telewizyjne i muzykę. Tym samym portal przekształci strony profilowe w prawdziwe centra rozrywki.

Oficjalnie Facebook w sprawie zmian milczy jak grób każąc nam czekać do konferencji f8, jednak te “przecieki” nie wzięły się znikąd – któryś z pracowników portalu Marka Zuckerberga po prostu się wygadał. Przeciek kontrolowany?

Z medialnych doniesień wynika także, iż nie wiadomo, czy wszystkie multimedia będą udostępniane na Facebooku bezpłatnie. Muszą będą jakieś limity. Przeprojektowane profile mają bowiem ułatwić szastanie facebookowymi kredytkami – wirtualnymi pieniędzmi społecznościowego giganta.

Póki co Facebook intensywnie pracuje nad załataniem wszystkich dziur w nowych multimedialnych projektach – donosi Mashable – by w czwartek wszystko hulało jak należy. Google Plus padnie z wrażenia?

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

17 Replies to “Teraz dopiero uzależnisz się od FB

  1. Internet nie powinien być jak ściana w toalecie POmazana niezalogowanymi anonimowymi wulgaryzmami kłamstwami, POmówieniami, wyzwiskami PlOtkami itp. a rzetelnym źródłem informacji

  2. czy w internecie tylko oglądasz obrazki czy też czytasz? Chuck Norris przeczytał już cały internet i to 2 razy a ty?

  3. Nie wolnicy dostawali jedzenie i schronienie dziś sami muszą na to zarobić będą płacić za powietrze do oddychania jak kupują wodę do picia w hipermarkecie w butelkach bo ta z kranów rzek itp. nie nadaje się już do picia.

  4. Kasieńko a gdzie masz Epuls Fotka ?? a moze nasza klasa 😀 FACEBOOK THE BEST bez niego zycie by nie miało sensu… to wejscie na profil to jest byc KIMŚ polaczki

  5. fb to wyłączne portal dla osób samotnych, nie mających własnego życia rodzinnego.Byłem tam.Portal ten jest niesamowicie agresywny w pozyskiwaniu sympatyków.To wszystko przenosi się na ilość i cenę reklam.Powodzenia,lecz beze mnie.

  6. dokładnie tak, facebook jest dobry do dowartościowywania się, tworzenia sobie wirtualnej rzeczywistości przez wrzucanie podrasowanych zdjęć, ścisłe kontrolowanie, co pojawia się na tablicy, żeby przypadkiem nie wyjść na głupka przed znajomymi. to też dobre narzędzie do śledzenia ludzi, którym normalnie nie odważyliby się spojrzeć w oczy – dlatego to patologia i nigdy nie założę fb.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *