Facebook od dawna już przyciąga tłumy do różnego rodzaju organizowanych przez użytkowników wydarzeń. Jednym z nich jest Światowy Dzień Łapania Za Tyłek – event, w którym uczestnictwo zadeklarowało już kilkadziesiąt tysięcy osób.

Światowy Dzień Łapania Za Tyłek http://www.facebook.com/event.p… odbywa się 14 lipca. Na to wydarzenie, założone przez profil Twoja pupa ( http://www.facebook.com/twojapu… ) zapisało się już ponad 20 tysięcy użytkowników. Co ciekawe większością są kobiety, które zachęcają Panów do udziału w zabawie. Uczestnicy podchodzą do wydarzenia z przymrużeniem okia i sporą dawką pozytywnej energii.

Założyciel eventu promuje wydarzenie i zachęca do udziału wszystkich lubiących dobrą zabawę. Już po północy udostępniona zostanie aplikacja umożliwiająca wirtualne łapanie za tyłek. Dzięki niej deklaracja wzięcia udziału w wydarzeniu będzie łatwiejsza do zrealizowania. Na fanpage Twojej pupy będzie można też wymieniać się informacjami jakie zabawne sytuacje spotkały osoby próbujące złapać kogoś za tyłek.

Łapać, klepać, ściskać – bo jest wyjątkowa! – deklaruje Eliza, jedna z uczestniczek wydarzenia. Panowie, napnijcie lepiej pośladki! – zachęca do działania Aga. Panowie trochę się jednak tej akcji obawiają: Uważajcie, będę łapał i uciekał, żeby po twarzy nie dostać 😀 – ostrzega Tomasz.

Światowy dzień łapania za tyłek, podobnie jak inne eventy tego typu, z roku na rok stają się coraz bardziej popularne. W kalendarzach internautów można zauważyć coraz więcej wyjątkowych świąt. W tym roku obchodziliśmy już Dzień Przytulania czy Dzień Bez Biustonosza.

Co sądzicie o tego typu zabawach? Zamierzacie złapać kogoś jutro za tyłek? Jeśli nie macie odwagi pobawić się w realu – weźcie udział w wirtualnym, facebookowym zaczepianiu znajomych. Aplikację znajdziecie pod adresem: http://apps.facebook.com/zlap_z…

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

22 Replies to “Twoja pupa zaprasza na Światowy Dzień Łapania Za Tyłek

  1. do pracy albo nauki, a nie zajmować się głupotami. nie wszyscy sobie życzą być obłapianym przez spoconych bądź spocone z podniecenia dzieciaki

  2. czizas! tak tak przydałby się się jeszcze dzień bez fejsa, tydzien bez fejsa, miesiac bez fejsa i rok bez fejsa… znaczy moze i fajnie byloby polapac sie z kazdym za tylek na ulicy… no ale…

  3. żałosne próby zrobienia czegoś “fajnego”. ktoś zapomniał, że nie opowiada się tego samego dowcipu dwa razy przed tą samą publicznością.

  4. Także nie mam konta i mieć nie będę. Na ch*j mi to potrzebne do życia? Macie rację, te wszystkie wymyślanie dni czegoś tam to żenada przez RZ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *