“Poziom dziennikarstwa oraz kultury wobec rozmówcy zaprezentowany ostatnio jest nie do przyjęcia. Czy też tak myślisz?” – tymi słowami wita użytkowników fan page “Wku*wia mnie Tomasz Lis”. To antyfanklub popularnego dziennikarza.

Stronę znajdziecie tu: https://www.facebook.com/pages/… . Zrzesza wszystkich zirytowanych dziennikarstwem Tomasza Lisa. Fan page narodził się po wizycie Jarosława Kaczyńskiego w programie “Tomasz Lis na żywo!” przed ostatnimi wyborami parlamentarnymi.

Społeczność zirytowanych liczy zaledwie 441 członków. Na Tablicy strony trwa zażarta dyskusja na temat zadany w nazwie fan page’a.

“Tomasz Lis to przykład dla studentów dziennikarstwa jakim dziennikarzem nie powinno się być. Skoro nie jest politykiem PO, to po co się denerwował? Gdyby obiektywny dziennikarz prowadzil wywiad nawet z Prezesem Partii Gumisiów, to podchodziłby do tego z dystansem. A to, co zrobil wraz z Hanką Kindze świadczy o tym, jakim człowiekiem jest Tomasz Lis” – pisze Patrycja.

“Każdy ma jakieś poglądy polityczne. Publicyści również je mają, ale jeżeli są profesjonalistami wchodząc do studia powinni ich ze sobą nie zabierać. TOMASZ LIS NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z PROFESJONALNĄ PUBLICYSTYKĄ. Jest on zwyczajnym PO-wskim aparatczykiem w telewizji” – twierdzi Jarosław.

“A ja uważam, że Tomasz wspaniale obnażył prawdziwą twarz Jarosława i po to z rozmysłem atakował, aby wydobyć prawdziwe oblicze, co prezes skrzętnie przemieniał jak kameleon! Ja osobiście byłam zachwycona prowadzeniem programu! Nareszcie to był dawny Lis z charyzmą!” – komentuje Stenia.

Dołączycie do grona “lajkerów” strony “Wku*wia mnie Tomasz Lis”?

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

23 Replies to “Tych użytkowników wku***a Tomasz Lis

 1. oj tam czepiacie się. facet jest koniunkturalistą. czesze kilkadziesiąt tysięcy za program i śmieje się z was. publicysta zakochany w sobie.

 2. Oglądałem to i myślę że P.Lis został zapędzony w kozi róg przez Prezeska.Lisek jest tylko zadufany w sobie ,puściły mu nerwy,chciał pokazać że ma rację za wszelka cenę.(lub popisać się przed nowa ekipą-to nie wykluczone)…..

 3. Lis to robi PO przysłowiowego lo…, ale w Polsce nic nie osiągniesz w mediach jak nie jesteś za POprańcami. Chłopak tak zarabia na pożyczki i rodzinę to wiec zostawcie go i Brytni w spokoju.

 4. Pisowszczycy ,pomyślcie ( przepraszam tego po swoim prezesie nie umiecie ) przeczytajcie, redaktor Lis jest redaktorem ,według was lepszym lub gorszym, Jarosław jest najgorszym, nie płaczecie nad tym ? 6 ( dla pisowych słownie sześć lat walczy i przegrywa i będzie nadal przegrywał )na zadawane pytania przez redaktora , odpowiadał co ma do powiedzenia,nie na temat, mówił dużo, ale o czym ???? chciał zdenerwować redaktora – ale chyba mu się to nie udało, redaktor Lis to wytrzymał, co wygrał Wasz mały ???? pokazały wybory,,,ryczcie dalej barankiiiiiii

 5. Trzeba tak ich atakować i opluwać bo pokazują wam prawdziwą twarz której nie chcecie oglądać, nie chcecie w nią wierzyć że istnieje. Burzą wam wasz spokój i wiarę w wizje maski, którą nagle zdjęto. Zabrakło wam komfortu. Obnaża was samych, waszą wiarę w cuda.

 6. ja tez to oglądałam i brawo panie Tomku tak trzymać a do internautów mam prośbę nie mieszajcie życia prywatnego z praca pozdrawiam

 7. O tym kim jest T LIS można się było przekonać już lata temu – chociażby z czatów z internautami na ówcześnie modnych portalach. Żal mi tylko tych co go chwalą. Albo są niedorozwinięci, albo tak samo jak on nienawidzą tych samych ludzi i grup społecznych.

 8. jak, mu nie wstyd. Toż to nieudacznik, co z tego ,ze był w stanach, jako dziennikarz, komuś dupę lizał i pojechał. To samo Kraśko. Teraz wielcy dziennikarze. Jest wielu lepszych od nich, ale oni mają godność i honor.Nie włażą innym w d…pę. Zero kompletne

 9. To niech zrobi taki wywiad jak z Kaczyńskim tym razem z Tuskiem. Czemu takiego wywiadu ten lizus PO nie zrobi??? W końcu Tusk od czterech lat rządzi??? Ciekawe co pokemony z PO za cztery lata będą mówić jak im się znowu nie uda, kolejne obietnice i straszenie PiS??

 10. chyba kupie se telewizor i zacznę oglądać programy prowadzone (na POlitycznym POstronku|) przez tego idiotę, nadzianego PO brzegi srebrnikami!!! ooooooooooooo i zacznę też płacić abonament = by miał na PObory…

 11. zazdrosc Was zżera bo wykonuje prace ktorą kocha,dobry jest w tym i przy tym niezle zarabia…. a jako czlowiek w demokratycznym panstwie rowniez ma swoje poglady!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *