Nietuzinkowa kampania promocyjna Heinza w Wielkiej Brytanii. Dzięki specjalnej facebookowej aplikacji użytkownik z Wysp Brytyjskich może wysłać znajomemu w realu puszkę… zupy ze specjalną dedykacją na etykiecie. Słodkie, prawda?

Tym bardziej, że to nie byle jaka zupa, lecz magiczna potrawa, która rzekomo stawia na nogi przeziębionych. Nazywa się ‘Get Well’ i wszyscy Brytyjczycy mogą ją zamówić tu: https://www.facebook.com/HeinzS… . Szkoda, że Heinz ograniczył się tylko do Wyspiarzy.

Co istotne hojny facebookowicz może wybrać jedną z dwóch zup – krem kurczakowy lub krem pomidorowy – i poprosić wujka Heinza, by wydrukował na etykiecie imię przeziębionego znajomego. To taka spersonalizowana zupa z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia.

Oczywiście, że za zdrową zupkę trzeba zapłacić. Puszka wywaru kosztuje 1,99 GBP (ok. 10 zł). Czas dostawy – do 4 dni. Przez ten czas chory znajomy może się wykurować. Ale zapewne magiczny krem Heinza ma długi termin przydatności do spożycia…

Ciekawe, jakie zupy Heinz mógłby wysyłać w Polsce? Pomidorowa wydaje się być mało oryginalna. Lepsze byłyby flaczki, żur i rosół. No i pulpety! Chociaż to drugie danie. Pulpety z dedykacją od przyjaciela z Facebooka – to by było coś!

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *