Wyróżniamy jedenaście typów użytkowników Facebooka. Którym z nich jesteście Wy? Zdradzicie nam to?

Kto z Was jest Kogucikiem, kto Hieną, a kto Popularnisiem? Bez wątpienia większość pań pasuje do opisu Sprawozdawcy. Choć naszym zdaniem na portalu króluje typ Złodziejaszka.

Czytuś to taka społecznościowa cicha woda. Pewnie marzy o pracy w służbach specjalnych. Póki co robi w archiwum. Znacie takiego?

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

16 Replies to “Typy użytkowników Facebooka po polsku

  1. ja się przyznam że jestem czytusiem 😉 a wkurzają mnie znajomi którzy są “promotorami” i potrafią mnie kilkanaście razy dzienne do czegoś zapraszać; no ale od czego jest opcja “zablokuj otrzymywanie zaproszeń od Pana Iksińskiego” 😉

  2. mam konto, ale nawet nie zaglądam, do której grupy należę? niby też jestem użytkownikiem:D

  3. ja mam konto, loguje się zawsze jak jestem na kompie i nigdy nic nie czytam, w zasadzie loguje się i już więcej tam nie zaglądam to w której grupie jestem?

  4. Na mnie nie ma kategorii. Ja jestem to, co się nie śniło filozofom. My jestem to, co się nie śniło filozofom.

  5. normalnym człowiekiem a ja nie rozumiem graczy typu sims czy inne badziewia jak mozna grac ze idzie sie do pracy jak właśnie sie z niej wróciło odpał dla dziwaków

  6. A ja na facebooka wrzucam tylko swoje ulubione kawałki z youtube.To najlepsza playlista w jednym miejscu.Kim jestem?

  7. Zdrowomysliciel… to jest o “Typy użytkowników Facebooka po polsku” tak osoby która posiada konto na Facebook’u – pomyśl może ozdrowiejesz! do “Gość ja mam konto, loguje się zawsze jak jestem na kompie i nigdy nic nie czytam, w zasadzie loguje się i już więcej tam nie zaglądam to w której grupie jestem?” Po co Ci konto na FB? Bo mama chciała czy koledzy mają? Nie a może do brandzlowania się przy zdjęciach koleżanek – nerd!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *