Ten tydzień obfituje w pedofilskie skandale związane z Facebookiem. Tym razem w ręce wymiaru amerykańskiej sprawiedliwości wpadł strażak z Chicago, który uwodził na Facebooku 11-letnią dziewczynkę – donosi “Chicago Tribune”.

42-letni Mark Scanlon został oskarżony o seksualne nagabywanie nieletniej. Według śledczych mężczyzna prowadził intymne rozmowy z dzieckiem przed wiele miesięcy, począwszy od stycznia 2011 roku. Wtedy jego ofiara miała zaledwie 10 lat.

Scanlon bezczelnie proponował dziecku spotkanie. Pisał wprost, że chodzi mu o seks. Ponadto w swoich rozmowach opisywał dziewczynce pozycje seksualne.

Na szczęście 11-latka opowiedziała o wszystkim swojemu bratu, który powiadomił policję. Funkcjonariusze odkopali archiwum rozmów Scanlona i nieletniej. W trakcie śledztwa okazało się, że oskarżony kontaktował się z dziewczynką również za pośrednictwem telefonu komórkowego.

Co warte podkreślenia przed pedofilską aferą Mark Scanlon był wzorowym pracownikiem straży pożarnej. Od października ub. roku przebywa na urlopie. Mężczyzna chce dobrowolnie poddać się karze.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

7 Replies to “Strażak-pedofil na Facebooku

  1. nieprzesadzajcie kto pozwala dzieciom na fejsie stronke robic jak tak mozna ze wszyscy przyjmuja zaproszenia nie znasz to niezapraszaj proste ajak ktos kusi to ma wtedy problem !!!!!!!!!!

  2. Szkoda że w polsce gwalciciele swoich corek mają sie dobrze i se żyją w najlepsze…ale polska jest inna przecież zapomnialem.

  3. U nas powinno być takie prawo jak tam. U nas mają się lepiej w więzieniu niż na wolności, więc jest jak jest. Strażak zostanie cwelem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *