Lubisz kupować ciuchy? W takim razie ten konkurs jest właśnie dla Ciebie! I nie musisz być wytrawnym znawcą fatałaszków, by wziąć w nim udział.

Jak grać? Aplikację znajdziesz pod tym linkiem http://apps.facebook.com/krolow… i aby wziąć udział w konkursie, musisz zaprosić do udziału w nim co najmniej trzech facebookowych znajomych. To znana strategia, która pozwala umocnić się marce na fanpejdżu. A trzy zaproszenia to naprawdę niewiele.

Najprościej rzecz ujęli organizatorzy konkursu:

Wystarczy, że

1. Postanowisz kandydować na Królową – Zaakceptujesz wejście do aplikacji,
2. Okażesz łaskę – jako miłościwa Władczyni Bonna polubisz stronę Szafa.pl (możesz uczynić to wewnątrz Aplikacji Konkursowej),
3. Zbierzesz swoją świtę, a więc służących… radą w rządzeniu.

Konkurs trwa do 20 listopada, więc są jeszcze szanse na szaleństwo w sklepach Reserved. A za tysiąc złotych można się obłowić na co najmniej miesiąc. I jeszcze jedno – panowie, nie zrażajcie się. W regulaminie konkursu nie ma ani słowa, że jest przeznaczony wyłącznie dla pań. A że mówią “Królowa”? Mamy Jana Marię Rokitę, Bronisława Marię Komorowskiego to możemy mieć królową w spodniach.

I na koniec drobna uwaga techniczna. “Królowa Bonna” zasypie spamem Waszą ścianę na Facebooku. No ale coś za coś. Tysiąc złotych to nie w kij dmuchał.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

One Reply to “Tysiąc złotych na zakupy w Reserved – co Ty na to?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *