Przemysław Tytoń jest bohaterem narodowym, choć sam bohaterem się nie czuje. Skromny chłopak. To on uratował Polskę przed porażką w meczu otwarcia z Grecją broniąc karnego. Wszystkie światła na Tytonia.

Tuż po zakończeniu piłkarskiej wojny Polski z Grecją na Facebooku zaczęły wyrastać “Tytoniowe” fan page. Oto niektóre z nich:

– Przemysław Tytoń – Najlepsza obrona karnego https://www.facebook.com/pages/…
– Przemysław Tytoń – Mistrz nad mistrzami https://www.facebook.com/TytonR…
– Przemysław Tytoń Polski Wybawca https://www.facebook.com/Przemy…
– Przemysław Tytoń Bohater Narodowy https://www.facebook.com/pages/…
– Przemysław Tytoń – Dziękujemy https://www.facebook.com/pages/…
– Przemysław Tytoń jest ZAJEBISTY https://www.facebook.com/pages/…

Wbrew intencjom założycieli internauci nie oblegają stron poświęconych bramkarzowi. Najpopularniejszy fan page ma zaledwie 170 fanów. Nie licząc strony wikipedycznej – ponad 3400 “lajków”. Albo jeszcze odsypiają mecz otwarcia, albo przestali bez zastanowienia klikać wszystko, co im zaserwuje Facebook. Paradoksalnie to dobrze świadczy o polskich facebookowiczach.

Bo trudno zgadnąć, która z “Tytoniowych” fanstron to farma fanów, a która to społecznościowy ukłon dla Przemka.

Zapominając o złodziejach “lajków”: Przemkowi dziękujemy!

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

30 Replies to “Tytoń na ustach Facebooka – dziękujemy!

  1. Obronił tylko karnego,a szczęsny zapłacił czerwoną kartką za pusta obronę i to dzięki niemu nie było gola na pustą bramkę! To jemu powinniśmy dziękować,a nie Tytońowi,zobaczymy jak poradzi sobie na meczu z Rosją, z góry dziękuję Tytońowi za przegraną !

  2. Brawo. Ale przypominam, że to nie tylko Szczęsny zawalił karnego. Najpierw nasi zawalili drugą połowę, obrona dopuściła do strzelania gola, a później był karny. Ale cieszmy się z 1:1. teraz jest przed nami Rosja.Poczekajmy z opiniami.

  3. Nie zalajkuję Tytonia bo niestety nie palę fajków. To będzie reklama = musiałbym 20% wpisu poświęcić na tekst: PALENIE POWODUJE TO I TAMTO.

  4. …znaczy, że bramkarzy mamy niezłych, i to obydwu!!! jeden za powstrzymanie napastnika a drugiego za obronę karnego, za to rozgrywających do bani no i co z Błaszczykowskimi widział ich kto

  5. Racjonalnie myśląca ty weź się schowaj….to ty stań między słupkami i pokaż co potrafisz,bo narzekać to każ den jeden potrafi a zrobić coś to już ni ma komu….Szczęsny i Tytoń Szacuń ode mnie 😉 oby tak dalej lub jeszcze lepiej Chłopaki ;))

  6. Szczęsny pierwszą bramkę zje***, a przy drugiej interwencji mógł to lepiej zrobić. Ja się pytam czemu w kadrze brak BORUCa?!

  7. zajebiście że obronił ale i on i szczęsny dobrze bronią a ty myśląca weś ić na mecz i obroń takiego karnego to wtedy pogadamy a nie się tak kozaczysz ! A Przemek dziękujemy za obronionego karnego :*

  8. tak racja gdzie jest boruc ale i tak z grupy nie wyjdziemy a tyton ma sznase sie pokazac , szczesny dla nie to pajac anie brankarz soryy czerwona kartka dla bramkarza z arsenalu pokazal klase nie ma co , w a wywiadach jeszcze potrafi pokazac pokore

  9. Chciałem rzucić palenie, ale jak sami widzicie “tytoń” potrafi uratować więc pale dalej. Ale tak na serio, SZACUNECZEK DLA CIEBIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  10. To co robisz rób dobrze i nie słuchaj nikogo dziś Cie chwala ,jutro walą pamiętaj -życzę zdrowia i wytrwałości!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.