Idziemy o zakład, że większość z Was nie zauważyła tej zakładki. Mowa o zakładce “Inne”, która wyświetla się tuż po kliknięciu “Wiadomości” na stronie głównej Facebooka. Tu trafia poczta, którą Facebook uznał za… mało ważną (lub za spam).

I tak do skrzynki “Wiadomości” trafiają tylko listy od naszych znajomych z Facebooka lub od osób, które są w gronie kontaktów naszych znajomych.

Pozostałe listy, w tym te wysyłane przez administratorów stron fanowskich, które polubiliśmy, trafiają do skrzynki “Inne”. Wszystko po to, by ważne wiadomości nie utknęły pomiędzy zaproszeniem na koncert a informacją o nowej promocji dżinsów marki Levi’s.

Co warte podkreślenia nie mamy wpływu na to, gdzie trafiają poszczególne wiadomości. Dlatego aby nie przegapić ważnego listu warto przeglądać obie skrzynki pocztowe na Facebooku.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

11 Replies to ““Ukryte” wiadomości na Facebooku

  1. wiem o tym od jakichś 2 tygodni i wtedy to odkryłam, że mam kilka nieprzeczytanych wiadomości od osób, których nie mam w znajomych.. a wiadomości prawie od roku czekały na odpisanie. Moim zdaniem głupi pomysł.

  2. A ja ostatnio pisalam z kolezanka i jak wchodze w wiadomosci to moje sa a w jej okienkach jest napisane zgloszone jako naruszenie spam.Dlaczego tak sie stalo?Mozna tak zrobic ze moge usunac wiadomosc ktora wyslalam lub ja przeniesc tak aby druga osoba jej nie widziala????????

  3. sprzedam suknię ślubną, kolor śnieżna biel, z długim odpinanym trenem, rozm.38, za 1500zł, dorzucę do niej bolerko, welon i diadem:) wszystko dopasowane pod koronki sukni.. resztę zdjęć na meila:)

  4. a ja wygrałam konkurs i teraz sie o tym dowiedzialam przez to ze mialam je w INNE . Dzięki facebook!!!!!!!!!!!!!!!!!! mam nadzije ze mi nagroda jeszcze nie przepadła. Jeśli mi przepadła ,wy mi fundujecie wyjazd do holetu 3 gwiazdkowego !!!!!!!! te Wasze głupie pomysły !!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *