22 Replies to “(UWAGA!) Facebook czyta SMS-y użytkowników?

  1. “Facebook to dzieło szatana i służb specjalnych ” co do pierwszego stwierdzenia to już się nie wypowiem… natomiast co do drugiego to na pewno nie służb specjalnych bo oni są na to za głupi.. to są trochę podobne instytucję ale z duuużo większym zasięgiem i polem działania przez które takie pokroju FB jest inwigilowany szczegółowo.

  2. niedługo fejbukowców otagują , ogatunkują i okategorują i każą im tańczyć jak skrzypce zagrają, oni już nie mają odwrotu a co dopiero wtedy, źle to widzę kochani, bardzo źle.

  3. tak to już jest, że istnieje szara masa, która robi co im każą. moda na fb? trzeba mieć ! na samodzielne myślenie stać w tych czasach już tylko jednostki. niech szara masa brnie dalej w to co im podają.

  4. kiedy sie rodzimy to juz jestesmy w bazie głównej roznych sluzb potem tylko dodaja wiecej i wiecej wiadomosci na nasz temat tak bylo i jest i bedzie … wolnosc to tylko czcza gadanina i iluzja dla naiwnych mas za jakie nas maja

  5. “Gość kiedy sie rodzimy to juz jestesmy w bazie głównej roznych sluzb potem tylko dodaja wiecej i wiecej wiadomosci na nasz temat tak bylo i jest i bedzie … wolnosc to tylko czcza gadanina i iluzja dla naiwnych mas za jakie nas maja” Strzaszne… a mi to wisi, w normalnym życiu mi to nie przeszkadza, jak ktoś jest świrem lub innym elementem ;p to niech się boi

  6. to nie inwigilacja a manipulacja – ciągłe artykuly mają zmusić potencjalnych użytkowników do zerknięcia co to jest ten facebook.

  7. Doprawdy cieszę się, że żydziowi udało się zgromadzić głupszą część ludzkości w jednym miejscu – łatwiej będzie wami sterować i wciskać kity. Klikajcie barany…lubię to im was więcej tym lepiej będzie was uzależnić. Z resztą to już się dzieje. Brawo żydziu Zuck Fuck!

  8. Aha, słuchajcie barany z fujzbuka, Co wam jeszcze potrzeba, żeby zobaczyć, że Zuck nie prowadzi was do łaźni tylko do …

  9. Całkiem możliwe że czyta.Przy założeniu konta trzeba podać hasło do swojego maila.Po co komu to hasło? Odpowiedz jest tylko jedna.

  10. Hasło do maila? Nie wiem co za matoł je podawał… ja nie podałam swojego, bo swoich znajomych potrafię sama wyszukać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *