Skóra, drogi samochód i lakierki już nie gwarantują skutecznego podrywu. Okazuje się bowiem, że najwięcej seksu uprawiają użytkownicy iPhonów.

Z badania przeprowadzonego przez portal randkowy OK Cupid http://www.okcupid.com/ , wynika że osoby korzystające z iPhonów, mają prawie dwa razy więcej partnerów niż właściciele smartfonów z Androidem. Niestety nie udało nam się ustalić, jak często uprawia seks 60 MILIONÓW ludzi korzystających z FB za pośrednictwem iPhonów.

Portal OK Cupid przeprowadził analizę korzystając z ponad 500 tys. zestawionych parami zdjęć, na podstawie których oceniający mieli wybrać osobę z którą woleliby się wybrać na randkę. Głównym celem badania było sprawdzenie, jakim aparatem fotograficznym warto strzelić sobie zdjęcie profilowe. Ale tym zajmować się nie będziemy.

Po przeanalizowaniu wyników okazało się, że najwięcej partnerów mają posiadacze iPhonów. średnio 10 w przypadku mężczyzn i 12 w przypadku kobiet, zaś najmniejsze posiadacze telefonów z Androidem, ok. 6. Blackberry usytuowało się pośrodku – donosi serwis technologie.gazeta.pl.

Ciekawe tylko, czy ilość iPhonów mnoży liczbę seksualnych partnerów. Bo jak ktoś ma trzy…

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “Użytkownicy iPhonów to seksualni maniacy!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *