Od kilku miesięcy żaden facet nie może się obejść bez klikera. Kampania reklamowa Axe z Borysem Szycem w roli podrywacza wykreowała nowy atrybut męskości. Kliker to urządzenie niepozorne, niewielkie i nietuzinkowe. Pozwala obliczyć ilość damskich spojrzeń. Albo poderwanych dziewcząt.

Fanstrona KLIKASZ? http://www.facebook.com/klikasz zrzesza już blisko 80 tysięcy “lajkerów”. I nie są to sami faceci. Okazuje się, że kobiety też lubią sobie od czasu do czasu kliknąć.

Od kilkunastu godzin na fanpejdżu trwa nowiusieńki konkurs. Można w nim zgarnąć podwójne zaproszenia na na Coke Live Music Festival i zestawy nowych żeli pod prysznic AXE. Te ostatnie mogą być wybawieniem dla wszystkich, którym upały dają się mocno we znaki.

Konkurs trwa 3 dni. Co dzień na tablicy pojawia się obrazek, a na nim ON, który jest czysty dzięki żelom AXE oraz ONE, które na jego widok mają nieczyste myśli. Fejsbukowicz ma odgadnąć, jakie myśli krążą po ICH głowach a odpowiedź wysłać mailem na adres facebook@czystyefektaxe.pl.

Warto dodać, że na stronie fanowskiej KLIKASZ? można zobaczyć także sporo zdjęć i filmów z promocyjnych imprez Axe. Może na którymś z nich zobaczycie siebie? Przekonajcie się sami.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “Klikasz? To zgarnij zaproszenia na Coke Live Music Festival”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *